Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Ne tak velké překvapení

4.12.2015 19:40 vložil Radek Holodňák

Hezký den, milerád vám to sdělím.

"Předmětné organizace totiž čerpaly za uplynulé období z veřejných peněz částky v řádech desítek milionů a to v období, kdy množství migrantů zde bylo spíše v řádu jednotek."
Argumentační faul. V období, kdy "množství migrantů zde bylo spíše v řádu jednotek"? To myslíte jakým obdobím? Takové období je TEĎ.
A pokud jste tím myslel jiné období, proč v dalších odstavcích strašíte uprchlickou vlnou a terorismem? Buď si protiřečíte, nebo manipulujete.
Relevantní čísla, která vám příště možná pomůžou v článku nefabulovat, naleznete zde: http://www.rozhlas.cz/zpravy/data/_zprava/kolik-migrantu-zadrzela-v-uplynulem-tydnu-policie-zjistite-z-grafu-ktery-se-kazdy-den-aktualizuje--1560340 (zdroj dat: Policie ČR)

Váš výklad pojmů "uprchlík" a "ilegální imigrant" nadále svědčí o vaší duševní neschopnosti pochopit znění vámi zmiňované úmluvy, nebo svědčí opět o záměrné manipulaci.

Další manipulace - uvádíte, že sem s uprchlíky jdou také teroristé. Proč neuvedete nějaká čísla, která by ilustrovala, jak závažný je to problém?
Patrně proto, že by tato čísla dokázala, že se sem teroristé mnohem snáze dostanou jakýmkoliv jiným způsobem, než aby zdolávali tisíce kilometrů na bárkách a pěšky.

Podobnými manipulacemi je celý text prodchnutý. Možná je to manipulace, možná vaše zásadní neznalost celé problematiky.
Místo této hloupé nekonstruktivní kritiky bych vám doporučil obrátit se na kolegy ze Strany zelených a poprosil bych je o pozvání na nějaké setkání, meeting či workshop věnující se této problematice.

Děkuji a přeji hezký den.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama