Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Ne tak velké překvapení

3.12.2015 20:57 vložil Tomáš Štampach

Vážený pane Holodňáku,
dovoluji si stručně reagovat na Vaše slova o Svobodných. Je vidět, že naši stranu detailněji nesledujete a tudíž uvádíte nepravdy.
1) Libertariánská strana. Svobodní jsou stranou liberálně-konzervativní, z odkazů na tyto myšlenky vychází naše stanovy a rovněž toto zdůraznil při nedávné volbě předsedy strany "staronový" předseda Petr Mach: " Nechci změnu strany v libertariánské sdružení. Chci Svobodné jako seriózní liberálně-konzervativní stranu. Máme stát, který má své hranice a máme právo rozhodnout, koho u nás necháme žít. Pro naše občany chceme svobodu, nízké daně a prosperitu." Slova kolegy Mikuláše o tradicích jsou tak naprosto patřičná, jelikož je to jedna za našich priorit.
2) Komunální pseudopolitici. Můžete mi je prosím jmenovat? Svobodní vznikli v roce 2009, první komunální politiky jsme tak měli v roce 2011, bylo jich okolo 50 a bylo to v menších městech a obcích. Z těch výraznějších jmenujme např. Chrudim. Pochybuji, že občané Prahy znají komunální politiky v "Horní Dolní", toto je od Vás argumentační faul. Pro Vaši informaci, v roce 2015 bylo zvoleno cca. 100 Svobodných zastupitelů, opětovně spíše v menších městech a obcích. Největší "obcí", kde Svobodní jsou zastoupeni v zastupitelstvu je právě naše Praha 3.
3) Přiživení na značce Svobodných. Z dosavadních volebních výsledků je snad zřejmé, že Svobodní v minulosti nebyli a ani v současné době nejsou lákadlem pro kariérní politiky. Jsme nadšenci, kteří věří naší politické filozofii, kdybychom se chtěli přiživovat na značce, tak si vybereme jiné politické strany či hnutí.
S pozdravem

Tomáš Štampach (Svobodní)
zastupitel MČ Praha 3antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama