Diskuse

NÁZOR ZASTUPITELE: Demokratická diskuze podle TOP 09, ČSSD a ODS v Praze 3

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: 8 hodin je málo

25.6.2015 12:35 vložil Bartoloměj

Vy jste dobří klauni. Jeden tvrdí, že koalice přecházela věci mlčením a druhý Sunegha, že mluvili a mluvili.... že opozici ani ke slovu nepustili. Takoví jako vy toho fakt hodně prosadí.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: 8 hodin je málo

25.6.2015 14:33 vložil Zdenek

Zde diskutuje pan Ptáček, který tam byl jenom krátce a Vy jste tam nebyl vůbec.Zdejde o to, že se má zrušit školka, která funguje, má být zavřená, aby zchátrala, a potom se budou dělat projekty na drahé moduly. Pro děti z panelákú je důležité, aby zde měly zbytek původního prostředí.Na zasedání se pouze opozice ptala, proč nemůže být školka příští rok v provozu a nedostala odpověd.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: 8 hodin je málo

26.6.2015 14:54 vložil Bartoloměj

Ale prdlačka. Koukal jsem na to na webu. Reagoval jsem pouze na pány ze stejné party. Jeden tvrdil, že jej nepustili ke slovu a druhý že poořád mlčeli. Kecají oba.

Jinak tímhle aktivismem možná posbírají protestní hlasy od nespokojenců. Nicméně každého v zastupitelstvu leda tak naprdnou a nic neprosadí. Kdyby nedělali 4 roky před volbama volební kampaň a nehráli divadýlko, možná by ta jejich účast v zastupitelstvu k něčemu byla.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 8 hodin je málo

26.6.2015 15:57 vložil zdenek

Vy jste .tam nebyl.Zns pouze chtěla ,aby školka další rok byla v provozu, když j e provozuschopná. Nic se nebude řešit, bude pouze zavřená.Vzniknou náklady na hlídání a. bude chátrat. Byly zde soustředeny děti s určitou diagnozou a musí přejít do jiných školek. Zrušení nemá logiku a proto Zns žádala zachování nebo alespoň vysvětlení. Koalice neodpovídala, paní starostka také neodpověděla.Koalice pouze jednotně hlasovala pro zrušení.Jeden z názorů radnice je, že tam budou jesle pro celý Zižkov a rodiče tam budou muset i parkovat. Nebo, že tam budou moduly.,které ale zničí zahradu.Ale v každém případě se příští rok nebude nic dít a školka mohla pokračovat ,přestože úspěšně sloužila.Měla by tam naopak v každém případě zůstat, protože to je klasický prvek v panélákovém prostředí.Ani starší hračky dětem nevadí. Opozice nejsou aktivisté, když uplatnují rozumný názor,proto byli voleni. .


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama