Diskuse

Mgr. Simeon Popov, TOP 09: Změna na žižkovské radnici se nekoná ?

Vložit nový příspěvek

ODS2 - dříve TOP09

31.3.2011 13:49 vložil JaB

Předvolební agitka Mgr. Simeona Popova:
"Při hodnocení nesrovnalostí, vzniklých činností stávajících členů zastupitelstva MČ Prahy 3, je zapotřebí postupovat objektivně a racionálně; odstraňovat pochybení nekompromisně a hospodárně. Jsem přesvědčen, že řada rozhodnutí zastupitelstva jsou rozporuplná a nikoli v souladu se zájmy všech obyvatel Prahy 3. Takovéto chyby považuji za fatální, i s ohledem na fakt, že členové zastupitelstva zastávají především veřejnou funkci.
Posláním člena zastupitelstva je vyvíjet maximální úsilí pro nalezení řešení konkrétních problémů městské části a jejich rychlá a efektivní realizace. Do budoucna je nadále nepřijatelné, aby jakákoli činnost zastupitelstva byla netransparentní a utajovaná, neboť nelze pominout skutečnost, že jde o činnost veřejnou a pro veřejnost, přinášející užitek všem a ne pouze některým jednotlivcům.
Hlavním úkolem nového zastupitelstva bude se maximálně otevřít obyvatelům Prahy 3, více naslouchat jejich potřebám, více pro ně pracovat a více zracionalizovat a zefektivnit praktickou realizaci zvolených řešení. Bude nutné provést nezbytnou reorganizaci a nebát se inovací."

Na tyto slova Mgr.Popov evidentně již dávno zapomněl. Lze tak usuzovat z hlasování na Zastupitelstvu 29.3.2011. Pokud by se totiž držel svých slov, tak by nikdy nemohl zvednout ruku pro schválený rozpočet.......... ale p. Hurda zavelel a ODS2 se postavila do pozoru a mačkala tlačítka tak jak měla nalajnováno.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama