Diskuse

Mgr. Simeon Popov, TOP 09: Změna na žižkovské radnici se nekoná ?

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Ajaj

23.2.2011 01:00 vložil chk

Takže 5000,- za metr říkáte, Nemo? A to jste slyšel kde....? Ale třeba by stačila jenom ta částka, za kterou kupoval svůj druhý byt pan Lochman, "odborník" na privatizaci. Mimochodem, víte o tom, že vůbec nesplňoval dvě podstatné zákonné podmínky pro privatizaci? To radši budu mít v zastupitelstvu kohokoli jiného, než tuhle partičku, spolu s "odborníkem" na územní rozvoj panem Hurdou.
Mimochodem, ta budova nákladového nádraží vytváří jistou tvář této čtvrti. Já nejsem zastáncem zapisování podobných objektů na seznam kulturních památek, přijde mi to přehnané. Nicméně v tomhle pseudodemokratickém státě prostě jiný způsob neexistuje. Ta navrhovaná výstavba v této části, alespoň podle známých (či spíše záměrně ne příliš známých) návrhů je nechutně anonymní. To si Žižkov opravdu nezaslouží. Stejně jako si nezaslouží vládu v minulosti zkompromitované ODS a pravděpodobně v budoucnosti zkompromitované TOP09.
P.S. Nejsem členem žádné strany ani sdružení a ve volbách do PSP a MHMP jsem volil právě TOP09. Na radnici Prahy 3 jsem ji nevolil a zjevně jsem udělal správně.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Ajaj

23.2.2011 09:20 vložil Nemo

A to je Váš osobní pohled na věc a já Vám ho neberu. Vy jste pro zachování já proti a možná budou existovat ještě jiné představy a každý občan P3 bude na té či oné straně. Každopádně jsem rozezlen, když tu čtu, že ten nebo ta, která má jiný názor (zbourání NNŽ) je okamžitě označen za zloděje, lháře, služebníka ODS nebo developera atd. Zde, se vyjadřuje názor pouze pár jedinců, kteří sem chodí přispívat a rozhodně to nepovažuje za názor většiny. Takovéhoto cíle bychom dosáhli veřejnou diskuzí nebo ještě lépe referendem. Pak poznáme, co lidé na P3 opravdu chtějí s NNŽ.
Také se mi nelíbí názor, jaký jste tu vyjádřil ohledně TOP09 a její budoucí kompromitace, založené jen na tom, že se spojila s ODS. Já se ještě jednou ptám, s kým se měla TOP09 spojit? S ŽNS? se slepencem převážně levicově uvažujicích jedinců jež si k sobě, kvůli lepšímu volebnímu výsledku, přizvali občanské sdružení, jejichž jedinou podstatou bylo a je, je co nejlevnější byty. Nic víc. A to vím moc dobře, že tomuto sdružení nejde o nic jiného. žádné změny na radnici nic takového, jde jen o ty byty.
Zelení v čele se Stropnickým se toho akorát chytli s vidinou hlasů. Také když se podíváte na volby, tak ve 2 obvodech, kde se neprivatizovalo dostalo ŽNS kolem 17 - 18% hlasů a v těch obvodech, kde se privatizovalo dostali mezi 22 a 30%. Což mluví samo o sobě. Tzn. že volební program byl postaven pouze a jedině na bytech, protože ostatní z programu nikoho neoslovil.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ajaj

23.2.2011 23:14 vložil chk

Vy jste si Nemo můj příspěvek buď nepřečetl, nebo záměrně reagujete na něco jiného. Pánové Lochman a Hurda jsou snad u Vás pravičáci....? :-))))

Ještě dodám ke druhé části mého příspěvku, že jestli bych se chtěl u Nákladového nádraží něčeho vyvarovat, tak NEVRATNÝCH KROKŮ. A to je zřejmě věc, o kterou se naopak snaží developer za vydatné podpory některých radních.
A pak už bych to nechal na té diskusi. Nejprve odborné, později veřejné. Určitě ne politické.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama