Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Ajaj

23.2.2011 09:20 vložil Nemo

A to je Váš osobní pohled na věc a já Vám ho neberu. Vy jste pro zachování já proti a možná budou existovat ještě jiné představy a každý občan P3 bude na té či oné straně. Každopádně jsem rozezlen, když tu čtu, že ten nebo ta, která má jiný názor (zbourání NNŽ) je okamžitě označen za zloděje, lháře, služebníka ODS nebo developera atd. Zde, se vyjadřuje názor pouze pár jedinců, kteří sem chodí přispívat a rozhodně to nepovažuje za názor většiny. Takovéhoto cíle bychom dosáhli veřejnou diskuzí nebo ještě lépe referendem. Pak poznáme, co lidé na P3 opravdu chtějí s NNŽ.
Také se mi nelíbí názor, jaký jste tu vyjádřil ohledně TOP09 a její budoucí kompromitace, založené jen na tom, že se spojila s ODS. Já se ještě jednou ptám, s kým se měla TOP09 spojit? S ŽNS? se slepencem převážně levicově uvažujicích jedinců jež si k sobě, kvůli lepšímu volebnímu výsledku, přizvali občanské sdružení, jejichž jedinou podstatou bylo a je, je co nejlevnější byty. Nic víc. A to vím moc dobře, že tomuto sdružení nejde o nic jiného. žádné změny na radnici nic takového, jde jen o ty byty.
Zelení v čele se Stropnickým se toho akorát chytli s vidinou hlasů. Také když se podíváte na volby, tak ve 2 obvodech, kde se neprivatizovalo dostalo ŽNS kolem 17 - 18% hlasů a v těch obvodech, kde se privatizovalo dostali mezi 22 a 30%. Což mluví samo o sobě. Tzn. že volební program byl postaven pouze a jedině na bytech, protože ostatní z programu nikoho neoslovil.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama