Diskuse

Mgr. Simeon Popov, TOP 09: Reakce na článek \"90 let vodních skautů na Žižkově\"

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Magistře Popove, už dost!

18.7.2011 18:15 vložil Nemo

Jak jsem psal, mění se systém privatizace, což bylo určitě dosti náročné. Dále se musela radnice vyrovnat s rozpočtem a seznámi s chodem radnice, což chce také čas a pokud tu někdo bude napadat nepřipravenost či neznalost nových radních a zastupitelů, jen proto, že nikdy v politice nebyli.... sorry, nechtěli jsme náhodou změnu? změna chce čas a já si to dobře uvědomuji. Nehájím radnici, jen říkám, že je příliš brzy na silná slova typu: byl to vyhozený lístek atd.
Co se týče radničních novin, podívám se na to ze strany občana a řeknu svůj osobní názor jednoho z 80 000 lidí Prahy 3: dle mého názoru by měly být radniční noviny takové, aby se v nich radnice psala o tom, co udělala, co je nového, jaké jsou problémy a mluvit o tom, že by se tam měla objevit kažád věc co si kdejaký zastupitel umane.... (a to ať je z jakékoli strany) na to dle mého názoru nemají být radniční noviny, ale jiná periodika či osobní stránky zastupitele či strany. Nevím, co očekáváte za systémovou změnu? každý očekává změnu v akciovkách a možná v nějakém tom otevřenějším přístupu radnice, ale mnoho takových kroků vyžaduje čas a musí se udělat kvalitně. A samozřejmě to chce dost informací abychom si udělali lepší představu o činnosti radnice. Každopádně, dle článku s rozhovorem se starostkou v Žižkovských listech bylo napsáno, že s každým občanem se sejde, domluvíli si s ní schůzku. domlutve si schůzku a pohovořte s ní o problémech Prahy 3. pokud Vás nevyslechne nebo nebudete spokojen, napiště sem Váš názor. Já o tom dost uvažuji, pokud se do konce roku neudělají některé věci, které jako občan chci aby se změnily.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Magistře Popove, už dost!

24.7.2011 14:01 vložil luca

Dobrý den. Jenom bych chtěl reagovat na tu Vaši část ohledně rozhovoru pí. Hujové v jistém periodiku (bohužel ho nechci jmenovat, neb mám na něj svůj názor, tj. negaitivní). S ohledem na naší situaci (viz čl. v diskusi Arogance moci .....) jsme tohoto chtěli využít a zcela rozumě celou věc prodiskutovat a třeba dojít k nějakému výsledku. Výsledek byl ten, že nám odpověděla s tím, že věc nechají rozhodnout na soudu. Takže její veřejně prezentovaný přístup k občanům je bohužel čistě populistický. Možná, kdybychom chtěli zajít s květinou a třeba blahopřát, tak to by asi šlo.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama