Diskuse

Mgr. Simeon Popov, TOP 09: Reakce na článek \"90 let vodních skautů na Žižkově\"

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Magistře Popove, už dost!

18.7.2011 14:56 vložil Nemo

A Vy považujete vše co poví pan Stropnický za svaté a vše co řeknou lidi z jiných stran za lež? Zatím nepředloži Stropnický žádný důkaz, že tomu tak bylo či je.

Co se týče programu, tak pokud vím, největší problém, za který ODS byla kritizována je momentálně napravován a tím je privatizace. Další důležitý bod je, aby v budoucnu byl rozpočet zabezpečen a nebyl schodkový což je dlouhodobá a náročná práce. Tato koalice vládne ani né rok a vy po ní chcete zázraky? nežijeme v totalitě ani v monarchii, kdy si diktátor či král umanul a druhý den bylo hotovo. V demokracii se vše rodí pomalu, konečně si to uvědomte. Každopádně ani já nejsem úplně spokojen, ale zatím nezatracuji práci nové radnice. I ve firmě nejdou všechny "reformy" rychle. Nechavám ji dostatek času a po novém roce začnu jako občan kalkulovat. Každopádně akciové společnosti jsou problém a věřím, že i na toto téma dojde řeč, ale vše se musí dělat postupně a nezapomeňte, vládne koalice. Kdyby vládla jedna strana tak kritika může být samozřejmě více oprávněná. Bohužel občané ČR jaksi nechápou, že hned se ani pes nevy....re. Každopádně pokud máte nějaké relevantní důkazy, že radnice nepracuje tak jak má a že redakční rada nepracuje tak jak má, ale prosím Vás, stavět tady kritiku na tom, že to říká nějaký Stropnický, jehož zelený radikalismus je více nebezpečný než cokoli jiného (ostatně o jeho názorech důkazy jsou) neberte prosím relevantně. Bohužel, tato země je založena na lžích, pomluvách a korupci, ale není to otázka jen politiků ale i nás občanů. Je zajímavé, že důkazy v této republice nikoho nezajímají, ale pomluvy? Ty jsou 100% pravdivé a zaručené.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Magistře Popove, už dost!

18.7.2011 15:43 vložil Karel Váňa

Nikoli, na Stropnického nahlížím kriticky, ale jeho \\\"radikalismus\\\" nepovažuji rozhodně za tak nebezpečný, jak píšete. Nicméně Stropnického snaha přetvořit místní radniční noviny na demokratické periodikum je nezpochybnitelná. Máte důkaz, že tomu tak není? A ještě něco. Vehementně obhajujete kroky radnice. Co současné vedení udělalo systémově nového, jiného, lepšího, než to předešlé? Prosím fakta. Děkuji.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Magistře Popove, už dost!

18.7.2011 18:15 vložil Nemo

Jak jsem psal, mění se systém privatizace, což bylo určitě dosti náročné. Dále se musela radnice vyrovnat s rozpočtem a seznámi s chodem radnice, což chce také čas a pokud tu někdo bude napadat nepřipravenost či neznalost nových radních a zastupitelů, jen proto, že nikdy v politice nebyli.... sorry, nechtěli jsme náhodou změnu? změna chce čas a já si to dobře uvědomuji. Nehájím radnici, jen říkám, že je příliš brzy na silná slova typu: byl to vyhozený lístek atd.
Co se týče radničních novin, podívám se na to ze strany občana a řeknu svůj osobní názor jednoho z 80 000 lidí Prahy 3: dle mého názoru by měly být radniční noviny takové, aby se v nich radnice psala o tom, co udělala, co je nového, jaké jsou problémy a mluvit o tom, že by se tam měla objevit kažád věc co si kdejaký zastupitel umane.... (a to ať je z jakékoli strany) na to dle mého názoru nemají být radniční noviny, ale jiná periodika či osobní stránky zastupitele či strany. Nevím, co očekáváte za systémovou změnu? každý očekává změnu v akciovkách a možná v nějakém tom otevřenějším přístupu radnice, ale mnoho takových kroků vyžaduje čas a musí se udělat kvalitně. A samozřejmě to chce dost informací abychom si udělali lepší představu o činnosti radnice. Každopádně, dle článku s rozhovorem se starostkou v Žižkovských listech bylo napsáno, že s každým občanem se sejde, domluvíli si s ní schůzku. domlutve si schůzku a pohovořte s ní o problémech Prahy 3. pokud Vás nevyslechne nebo nebudete spokojen, napiště sem Váš názor. Já o tom dost uvažuji, pokud se do konce roku neudělají některé věci, které jako občan chci aby se změnily.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Magistře Popove, už dost!

24.7.2011 14:01 vložil luca

Dobrý den. Jenom bych chtěl reagovat na tu Vaši část ohledně rozhovoru pí. Hujové v jistém periodiku (bohužel ho nechci jmenovat, neb mám na něj svůj názor, tj. negaitivní). S ohledem na naší situaci (viz čl. v diskusi Arogance moci .....) jsme tohoto chtěli využít a zcela rozumě celou věc prodiskutovat a třeba dojít k nějakému výsledku. Výsledek byl ten, že nám odpověděla s tím, že věc nechají rozhodnout na soudu. Takže její veřejně prezentovaný přístup k občanům je bohužel čistě populistický. Možná, kdybychom chtěli zajít s květinou a třeba blahopřát, tak to by asi šlo.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama