Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Magistře Popove, už dost!

18.8.2011 01:19 vložil Matěj Stropnický

Vážený Nemo,
nevím, jestli jste četl náš program, ale rozhodně se netýkal jen "levných bytů do privatizace" - ostatně ani v tomto bodě nemáte myslím pravdu. V otázce privatizace žádáme zjednodušeně řečeno pouze, aby tato fáze privatizace nebyla neúměrně nákladnější, než ty předchozí - tedy privatizaci spravedlivou. Fámy o 4 tisících za metr čtvrteční šířily před volbami, pokud se nepletu, Radniční noviny a Žižkovské listy právě proto, aby vyvolaly dojem, že Žižkov (nejen) sobě dělá populistickou politiku.
Co se týče důkazů, nevím, jaké další po vyjádření autora článku ještě požadujete, upřesněte to prosím.
Proti návrhům TOP 09 a priori nejsme, ony však většinou žádné nebývají. Na redakční radu nosím texty k uveřejnění téměř jen já (jednou nyní již odvolaná paní Škapová za TOP, jednou Poche z ČSSD), systémové změny statutu redakční rady jsem připravil také já a vše ostatní dělá placený šéfredaktor. Pan Popov, stejně ako ostatní členové redakční rady nedělají nic vyjma schvalování náhledů.
Co se týče toho, že prý TOP 09 pracuje na nových pravidlech privatizace. Asi ano, možná, já to nevím. Trvá to už rok. Komisi pro privatizaci, kde také zasedám, jsem uháněl přes dva měsíce, než se vůbec poprvé sešla (tuším v únoru - čtyři měsíce po volbách!). TOP 09 tam předložila dílčí pozměňovací návrh, k němuž jsme jako ŽNS předložili naše doplnění. A tím věc opět na pět měsíců usnula.
Nemusíte mne mít v lásce, ale říkám tu otevřeně: ke spolupráci s TOP 09 i ČSSD jsme stále připraveni. S ODS spolupracovat nebudeme se všemi důsledky, které nám to přináší dnes a denně.
S pozdravem, Matěj Stropnickýantispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama