Diskuse

Mgr. Ondřej Rut, Ž(n)S: Starostka dala přednost komunistům a svobodným, vítěz voleb při volbě komisí ostrouhal

Vložit nový příspěvek

Úvaha o stálém problému

8.12.2014 11:01 vložil sunegha


Já to vnímám také tak, že obsazení komisí je v rozporu s volením výsledkem. Počet míst v komisích obsazených komunisty a Svobodnými neodpovídá jejich volebnímu výsledku. Tohle tvrzení je pro mne nerozporovatelné.
Ondřej Rut upozornil na to , co se stalo s obsazováním míst v komisích jménem ŽnS, které vyhlrálo volby a jako volební subjekt působí na radnici v Praze 3.

V nynější diskuzi je řeč zaváděna mj. na Piráty na magistrátu. Spojovacím článkem je podle všeho osoba Matěje Stropnického, který se díky nynější širokospektrální radniční koalici, nestal strarostou. A tak má Matěj vyšší funkci na magistrátu a v Praze 3 může místní vláda očekávat co z magistrátu ( a též od Matěje Stropnického) bude doručeno. Sociální demokracie však obsah pošty bude znát, neboť je účastna obou koalic - jak v Praze 3 bez ŽnS a Stropnického , tak i na Magistrátu hlavního města Prahy se Stropnickým z Trojkoalice.
To je projev příslovečné, sociálně demokratická politická pružnosti. Na obvodu je účastna válcování příslušného vítěze voleb na velké Praze s týmž aktivně splupracuje.
Tak tohle je opravdnová, reálná politika... Mňam.... Na pivní diskuzi je nadlouho zaděláno, obtížně to běžnému občanovi vysvětlit jinak , než obecně známý tvrzením o nenasystném hladu a nečistotách
Ač na radnici v Praze 3 nováček, dosti rychle nabývám dojmu, že válcovací praktiky a "historické vazby" jsou zase tady. Nejen s ohledem na obsazení komisí, ale i osobně.
Před radnicí v Praze 3, na vyhrazeném parkovišti, jsem nedávno večer zaznamenal jak přimo před vchodem stojí převeliké BMW a má v registarační značce "tradičně" zdvojená čísla - tuším 55-88., Kdopak asi tak večer na radnici jedná ? A o čem a s kým ?
Byly předmětem večerní návštěvy investice a granty ? Způsob jejich dělení a směřování ? Myslím, že tohle téma bude zítra na programu jednání Zastupitelstva.
Zítra se můžeme o trošku víc dozvědět o tom, kam směřují hlásané ideály Top 09. K ideálům ODS jen uvedu, že je vyjadřuje zmíněné vozidlo a složení i jejího vedení v Praze 3 mou úvahu potvrzuje.
Zítra se volič může dozvědět víc. Zítra může být volební uskupení ŽnS na schůzi zastupitelsta převálcováno za stany souručenství vládnoucích a ovládaných (vládnoucí nemusí být zvoleni ). Je v podstatě lhostejné, kdo bude " tradiční (?)" válcovačku řídit. V kokpitu budou všichni, které již známe.
Voliči přijď, divej se a pamatuji si ...a bohužel si asi budeš muset vzpomenout !

JUDr.Tomáš Sunegha, člen KDU-ČSL, zvolený na kandidátce ŽnS


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Úvaha o stálém problému

8.12.2014 17:53 vložil jarda

je třeba si vzpomen, ut že paní starostka vděčí Zns že se stala starostkou, když ji ODS odvolala z funkce


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama