Diskuse

Mají mít na Parukářce přednost děti nebo pejsci? Absurdní investice na Žižkově.

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Tradičně pokrytecky (až trapně)

19.11.2015 06:51 vložil Tomáš Mikeska

Pane Mikuláši, proč jste tak rozčílen, pokud jste si nevšiml, žijeme v demokratické společnosti a já prezentuji svůj názor.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Tradičně pokrytecky (až trapně)

19.11.2015 13:57 vložil Mojmír Mikuláš

Pane Mikesko, stav kdy jsem „rozčílen“ opravdu vypadá jinak. Možná Vám ten stav někdy demonstruji na zastupitelstvu,.. při projevech zástupců Ž(n)S k tomu mám blízko :-)

Na otázku, zda jste vůbec studii viděl jste neodpověděl, tedy velmi pravděpodobně kritizujete něco, co ani neznáte.

Určitě Vám v rámci demokracie nikdo neupírá občanské právo „mít vlastní názor“! Nicméně Váš příspěvek zde není občanský, ale je uveřejněn v rubrice „Názory zastupitelů“ a tak na něj oprávněně nahlížím jako na politické stanovisko zástupce za uskupení Ž(n)S. No a s ohledem na fakta o podpoře Vašeho zástupce pana Ruta předmětnému projektu v tom spatřuji, asi nejen já, doklad Vašeho pokrytectví.
Navíc v kontextu zde uváděných informací v komentářích se zdá, že jste tentokrát své politické stanovisko podřídil privátnímu zájmu.
Ale to ať si už vyhodnotí čtenáři-občané-voliči.

Mojmír Mikuláš


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Tradičně pokrytecky (až trapně)

22.11.2015 16:04 vložil Tomáš Mikeska

Pane Mikuláši,
nevím, zda má smysl Vám odpovídat, studii jsem si řádně prostudoval a pokud jste si nevšiml, tak jsem z ní opisoval a citoval.
Všímám si co se děje kolem svého bydliště, doufám, že to děláte také. Pokud by to dělali všichni zastupitelé a občané tak se máme jako v ráji.
TM


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama