Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 80 kč za metr je darebáctví a nenažranost

1.10.2008 16:30 vložil Ez3kiel

Pane travor to VY žijete v neuvěřitelném bludu neboť výše nájemného je jen a poze věcí MAJITELE domu. Pokud tento majitel stanoví nájemné vysoké (např 300kč za metr je to pouze a jeho problém a NIKDO nemá právo mu do toho kecat. TO je realita svobodného TRHU. Pokud mu v takovém domě nikdo za ty prachy bydlet nebude je to opět jeho problém a nikoho jiného. Navíc tvrdím že 85 kč za m2 což se rovná 8500kč za 100m2 je málo!!!!!

Reším a myslím oprávněně že někdo za stejný byt ve stejném domě platí třikrát nižší cenu než já ¨Protože mu to stát s požehnáním dopřává. Neboť chci mít STEJNÉ podmínky pro každého. Pokuď někdo na byt nemá může jít bydlet jinam nebo si vzít spolubydlícího. JÁ chci FÉR hru ne doplácet na Privilegovanost. Pokud se má opravit střecha tak aď na ni přispějou VŠICHNI STEJNÝM DÍLEM a ne abych ji platil jenom JÁ.

Ti co mají byt v osobním vlastnictví sice neplatí vysoké nájmy ale když jim zatéká ze střechy tak ji taky musej nějak zaplatit a z 3000 měsíčně to nezaplatí prostě si sednou na schůzi domu a dohodnou se jak to nejlépe zacvakat. A cvakaj to z vlastního.

PS: Garsonka za 10000 je REALITA!!!!antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama