Diskuse

Ing. Josef Ráb, KSČM: Chcete vědět něco o privatizaci bytů, tak se ptejte radních!

Vložit nový příspěvek

Re: Nikoli s KSČM, ale se stranou ODS se mi vrátily třepetalky, kult a stranická poslušnost

16.6.2008 14:02 vložil Alena-Nikoli s KSČM, ale se stranou ODS se mi vrátily třepetalky, kult a poslušnost

Vážení,

bez urážky kohokoli říkám, že vládu ODS po volbách 2006 považuji za naprosto diletantskou, neodbornou, chaotickou , leckdy s podprůměrnou vzdělaností a NEMÁM pocit, že nás tato vláda vede BEZPEČNÝM směrem.Ono totiž nejde opravdu během jedné generace dohnat to, co na Západě funguje generací několik.A co tak docela nefungovalo ani tu krátkou chvíli 1. republiky u nás.A jsem asi jediná, kdo si " tatíčka " Masaryka neidealizuje, protože bída byla tehdy veliká, ješitně se podporovalo hodpodářství na Slovensku, ba i v Rakousku.Vlastní bída českých bezzemků se z Lán neviděla.Nechte na hlavě pánové!

Jen mi prosím vy z řad ODS neříkejte o současné, či minulé , či budoucí zadluženosti Českého státu, proboha.

Zadlužená byla Anglie a sakra to byly dotace!!!, dosud je i Polsko a to má dluh ještě z 2. svět války, snad už od US odepsaný.atd. A co se děje?Nic.

Oni se dluhy totiž i promíjí.A když nejde jinak, tak něco za něco.

Např. kriminály US vězňů na polském území za bezvízový styk.(ministryně zahr. věcí usa Riseová se mohla ublábolit na své misi v Evropě před 2 roky o jejich neexistenci) .Za rakety na polském území US taky sakra zaplatí.

Radar u nás? Hm- přece i blb ví, že původně byl zamýšlen proti zbraním Severní Korei.Nějak to vyšumělo a tak víme, že jsou proti Rusku.
Děkuji pěkně pane Vondro!!!

Představa o životní úrovni v ČR je dvojí.
1. Ta naše zdola po zaplacení nájemného, služeb , kabátu na zimu, průkazky na tramvaj, opravu pračky, nákup léků atd.
2.A pak ta shora - modrou třepetalkou mávající do EU.

A my si zas utáhnem opasek, jak nám poradil v 90. roce tehdy pan premiér , Klaus, co byl brzy odstaven, a klikou se v té správné straně etabloval v postu prezidenta, kdy podepisuje jeden kontroverzní ODS zákon za druhým, zatímco zákony předchozí vlády ČSSD obstuoval.
Kromě toho máme tak blbou vládu, že ani dotace z EU fondu nedokáže čerpat.

A NA TOHLE si tedy utahujeme opasek hned nadvakrát.

1. na to abychom se v EU prostřednictvím našich ODS jevili jako ti co to zvládnou,

2. na to, že dotace díky politické negramostnosti ODS nedorazí včas , tak musí z naší kapsy.

.

Sledujete-li jednání ve sněmovně, pak mi prosím řekněte, kokilkrát se tam
zviditelnil náš poslanec Reissigel?Ani jednou!
Poslaneckou sněmovnu táhne pár tahounů.
Vždy připravený Zaorálek levičák ví, co mluví a jedná a snaží se naše zájmy hájit!

Poslanec Tlustý pravičák ( nepleťte sem původní příslušnost, je mi fuk) taky připravený a mluvící k věci a snažící se naše zájmy hájit.

Co ale náš malývelký muž Bém?V poslanecké sněmovně nemá co dělat a tak neví která bije?Co se týče gratů hodil na svého radního kravinu, kterou vymysleli oni všichni.
Za naše peníze investoval na totálně prodělečný pronájem budov Magistrátu o pár baráků dál.Tedy vlastní trvalé místo nevyřešil, jen magistrátní kasu do budoucna zhuntoval.
Mám věřit , že Bém, který dělal starostu na Praze 6 netušil, že na jeho území je nějaká Letná a projekt knihovna na ní ?.
Je možné ještě považovat ideu Olympijských her v CR a utratit za svou ideu kolik milionů ? za reálné, nebo psychickou megalomanskou úchylku jedince?
A kolik nás to stálo na Kč a na přírodním prostředí, kdy si megalomanská Katka |Neumannová nepřiznala, že holt pořádat něco kde léta už není sníh je na palici?
Tak to jsou ODS, nemuvě o Julínkovi a jeho farmaceutických aktivitách před dosazením do funkce.

A ještě něco - pan premiér Topolánek minulý týden ve sněmově BUČEL jako VŮL Rathovi za zády. ( myslím, že už je to na léčbu )

Ostatně - pan Topolánek kdysi přísahal na vojenské škole věrnost socialisté vlasti - a musel k tomu salutovat - haha..
Kdyby neudělal průšvich - viz jeho chování ( nikoli politický ) dnes by si ani nezanadával.Z vojenské školy ho vykopli.Zrovna u Topolánka mi jeho nenávist ke KSČM nesedí.Vždyt tato stranická matička mu umožnila vzdělání na škole pro vojáky plné výhod.

Kdo neví, jak to dřív chodilo: na Karlovu univerzitu bylo téměř nemožné se dostat pro veliký zájem , ale na techniku byla místa volná.(Jak na který obor).
Náš pan premiér Topolánek vybral sobě školu vojenskou .Nevím, jestli střední nebo vysokou.V podstatě to je fuk., KDO POCHÁZEL A MĚL SÁM TŘÍDNĚ POLITICKÝ PROFIL NEZÁVADNÝ, ten byl přijat.

. Výhody školy VŠ :studium mělo dotace, bylo výborně vybavené, nakonec škola produkovala výborné experty- blbové odpadli při prvních zkouškách..výhodná byla různá stipendia, jistá kolej , stáže, atd. )
Nevýhodou : členství v SSM a pak v KSČ povinné!!!
Takže pro mě je pan premiér Topolánek coby původní straník rovněž bývalý komunista

A co komunální stranickost Žižkova?
Když se podíváme na straníky na Žižkově - neříkejte, že zde není kult Hurdy.Kult stranické příslušnosti k ODS.

Už je to tak rozjetý vlak, že kdo se chce na radnici udržet, musí s tímto člověkem táhnout.Podívejte se tedy na aktivit radních,sřet zájmů.Je to jedna obrovská malá domů!!

ODS považuji j e d n o z na č n ě za stranu zkorumpovanou.A ze svého okolí vidím členství v ODS jako prvoplánový krok ke stykům a kšeftům.

ODS vyhrála volby díky zfalšovaným informacím ohledně Kubiceho zprávy poškozením ČSSD, což rok po volbách ODS přiznalaa díky 2 kupčíkům.Jinak zas tak velkou oblibu nemá.

Tak mi tady , prosím, nevykládejte o tom, že KSČM je divná a nic stejně nedělá.Zdá se, že toho dělá spolu se zelenými na této radnici jako jediní nejvíc.ČSSD je u zdi a ED jako by si nechtěli na veřejných schůzích nic rozházet.
Aktivitou jednoznnačně vede KSM a SZ.

Prosím nejsem levičák, ale stojím nohama na zemi.Ono taky nejde furt se hrabat minulostí,což je cílená propaganda těch ODS nahoře.
Historie národa musí být známá, ale nesmí být cílem odvádění pozornosti od toho, jestli půjdu po zaplacení nájmu žebrotou.Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Nikoli s KSČM, ale se stranou ODS se mi vrátily třepetalky, kult a stranická poslušnost

24.6.2008 18:35 vložil Robert

Hm-Hm ?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Nikoli s KSČM, ale se stranou ODS se mi vrátily třepetalky, kult a stranická poslušnost

27.6.2008 01:14 vložil Jan

Je to dlouhy prispevek, ale mluvi mi z duse.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Nikoli s KSČM, ale se stranou ODS se mi vrátily třepetalky, kult a stranická poslušnost

3.7.2008 01:03 vložil chk

To je strašný traktát, Aleno. Je to jak opsané ze zápisu ze stranické schůze..... :-/

A teď na rovinu: Koho byste volila ve třicátých letech v korupcí, hospodářskou krizí a celkovou neschopností zmítaném Německu? Volila byste na pohled slušného vegetariána a abstinenta Adolfa Hitlera, který sliboval zavést pořádek......? Troufám si tvrdit, že volit bolševika je stejně špatné. ODS je jistě stranou zlodějů, stejně jako většina ostatních parlamentních stran. Komunisti tady však vládli 40 let a už bych to nikdy nechtěl znovu zažít.


Reagovat  Reagovat s citací


Ideologické řeči proti komunistovi jsou k ničemu

10.9.2008 22:39 vložil Nájemník

Když kritizuje nějaký komunista tu neuvěřitelnou nenažranost radnice, která je schopná vydírat z mladých a z důchodců i 80 Kč za metr, má pravdu. Totalita je dneska modrá. Adolf Topolánek se svým Hermannem Julínkem, co chce regulovat pomocí poplatků kojence, že prý zneužívají lékařskou péči, a jejich modří parťáci na radnicích, co jim není ani 40 kč nájemného za metr dost, když společenství bytových vlastníků umí hospodařit i s fondem oprav za 25 nebo 30 Kč za metr, to je dneska problém. Korupce, známosti a malé domů, že? Tak když proti tomu něco udělá nějaký komunista, nebudu mu vyčítat, že Hitler, Stalin nebo Bush byli nebo jsou teroristi a vrazi. Tak já to vidím. Nebo se mám jít stěhovat z Prahy jenom proto, že se modří na radnici chtějí nakapsovat a na mladé rodiny kašlou?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama