Diskuse

Předražená studie Parukářky a starostka, která se bojí lidí

Vložit nový příspěvek

Re: architekti

29.7.2016 13:54 vložil JV

No nevím nevím, ta Palmovka je dost otřesné dílko. Podívejte se na video, na které odkazuje Žaloudek. Je v něm přirovnání supermarketu na Palmovce k supermarketům ze 70. let - takové ty sídlištní projekty, kde se člověk v noci bojí chodit a všude páchne moč. Nehledě na to, že Parukářka nejspíš nepotřebuje nějaké dramatické změny. Peníze by se určitě dali využít efektivněji. To jsou takové ty velké a drahé počiny, kterými se politici předvádí, ale život občanů pozitivně nezmění ani trochu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: architekti

29.7.2016 13:59 vložil Lenka Bauerová

Z rozhovoru s Pleskotem je zřejmé, že tam žádné zastavování nechystá. Jeho práce v Jelením příkopu byla perfektní a Parukářka nějaký ucelený pohled potřebuje.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: architekti

29.7.2016 14:43 vložil JV

Nevím, kde přesně na Praze 3 bydlíte, ale osobně necítím potřebu žádných změn na Parukářce - možná nějaký méně strmý vstup z Jesenijky a pár stromů v okolí dětského hřiště, aby tam byl také nějaký stín. Všechno ostatní mi momentálně přijde nadbytečné, i když rád se nechám přesvědčit o opaku. Naproti tomu jsou na Žižkově ulice a celé části, kde se kvalita života neustále propadá. Tam mi přijde smysluplné rozumně investovat. Parukářka, kde se hulí tráva, chlastá pivo a venčej se psy mě zas až tak netrápí.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: architekti

29.7.2016 14:46 vložil Lenka Bauerová

Parukářka by si zasloužila třeba umělé zavlažování. To, že to tam táhne jen huliče a pejskaře je oznak toho, že není dobře pojatá.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: architekti

29.7.2016 15:12 vložil JV

A to je ten jednotící rámec, o kterém jste psala předtím? Na to máme Pleskota?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama