Diskuse

Názor: Kauza Žižkovské lázně

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Důležitá budova na problémovém místě

4.4.2016 02:22 vložil ing.arch. Zdeněk Kupec

Ježíšmariájósef, co to je za blábol ? Proč to sem redakce vůbec pustí ?? Vždyť ten australopitekus neslintá ani k "věci" ! Je třeba se zamyslet nad kompetencí redakční rady těchto web. stránek. Ten člověk, který užívá bohužel stejné křestní jméno jako mám já je evidentně nesvéprávný a já se za nestydím za něj, ale za redakční radu ! Když já chci uplatnit v diskusi jako přílohu scany dokumentů, které prokazují naprostou nekompetentnost radních, tak mě tito "rádoby" nezávislí "rádoby"redaktoři pošlou tam, kam si asi cpou svoje rektální kolíky ! Hnus !


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Důležitá budova na problémovém místě

4.4.2016 11:01 vložil Jirka Ptáček, Kauza3

Dobrý den pane Kupče,
já s příspěvkem na který reagujete taky nesouhlasím. Ale opravdu si myslíte, že je to důvod k tomu, abychom jej jako Kauza3 mazali? Já myslím, že ne.

Co se týče příloh - diskuse na Kauze3 neumožňuje vkládat přílohy. Je to stejné jako na iDnes, iHned, Aktuálně... vlastně asi všude. S tím je třeba se smířit. Je to vlastnost většiny redakčních systémů. Samozřejmě do článků lze zveřejnit příloh kolik chcete.

Ke zbytku se asi vyjadřovat nebudu. Ale na reprezentanta vládní politické strany je to vážně úlet.
Jirka Ptáček


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Důležitá budova na problémovém místě

4.4.2016 12:25 vložil Jarek Doskočil

Klid. Podle toho kdy to psal, byl zase nacamranej a teď dospává.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Důležitá budova na problémovém místě

9.4.2016 07:00 vložil Zdeněk Kupec

Klid, pane Doskočil !
Váš příspěvek a nespisovné slovo "nacamranej" považuji ve spojení s mojí osobou za urážku na cti !!!
Patrně nechápete ve své slabé mysli, že někteří lidé pracují i přes noc. Ostatně nejsem opilec, ale sommelier ! Nehodlám se s Vaší osobou špinit ani na těchto stránkách ani nějakými žalobami, ale prosím, ozvěte se mi na moje tel. číslo 602370536.
Rád bych si, pane Jarku Doskočile, probral Vaši urážku "jako chlap s chlapem"
tedy pokut máte koule.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Důležitá budova na problémovém místě

9.4.2016 08:15 vložil ing.arch. Zdeněk Kupec

Milý "REPREZENTANTE" TOP O9 !
1.) ANO není politickou stranou, ale hnutím !
2.) Opravdu nerozumím, proč na rádoby nezávislý web kauza3 specializovaný pro dění na Žižkově taháte vládní či nevládní politické strany, či hnutí ? Dovolím si tedy oponovat reprezentantovi TOP O9 jen tímto příslovím: "Jak hospodář píská, tak čeleď skáče" pane TOPtáček !
Ale zpět k věci : V žádném případě nechci mazat příspěvky do diskuze v kauze3 a potlačovat škálu názorů. Naopak, můj článek měl vyvolat širokou diskuzi občanů k problematice ŽL........ a naivně jsem se domníval, že úkolem redakční rady je moderovat tuto diskuzi a zařadit i diskuzní příspěvky tématicky tam kam patří .....tzn. např. příspěvek o sázení ředkviček do Mikrosvěta žižkovských dvorků nebo příspěvek o korupci žižkovských zastupitelů do Dobrých kauz ! V opačném případě se z takto uveřejňované diskuze stává b....l (veřejný dům), diskuze se stává rozmělněnou a ani trpělivý čtenář se v ní nevyzná a netrpělivý se již na kauzu3 raději již nepodívá. Chápu, každý pták (i Vy) zpívá, jak mu zobák narostl a každý má "svoji" pravdu, ...ale "pořádek musí bejt, vy kluci pitomí " (cituji z klasiky). Pořádek je půl života.
3.) Patrně asi není technicky možné vkládat listiny, které k dané věci přímo dokazují ....., jako přílohy diskuze. Inu dobrá. Nechci Vás podezřívat ze špatného záměru, ale pane Ptáčku, ten kdo řekne "A" musí říct i "B" : Proč tedy cenzurujete moje články a kladete podmínky k jejich uveřejnění na webu kauzy3 (odkazuji se na naši emailovou diskuzi) ?
4.) Jako skautovi Vám odebírám "bobříka" ;-)


Reagovat  Reagovat s citací


Kupec-zastupitel Prahy 3?Nic horšího už občany nepotká

29.8.2017 10:44 vložil Velký bratr tě vidí

To není žádný úlet ze strany architekta Kupce,to je jeho přirozené standardní chování.Úlet by byl,kdyby se někdy k někomu choval slušně.A jak může hájit politické a občanské zájmy člověk s takovým morálním kreditem, je nepochopitelné.Ani jeho vlastní matka se k němu nezná a dala od něj ruce pryč.Nikdo ho nebere vážně,však se podívejte,kdo mu píše do těch jeho diskuzí.Nikomu není divný,že Libor Souček,který mu tady vyká a oslovuje ho panem architektem,byl Kupce kamarád?Není divný,že Kupec vyhrál první místo o nejlepší ovocný knedlík v soutěži,jejíž předsedkyní byla jeho dlouholetá známá a kamarádka Jana Sombergerová?Proč se Kupcovi na stránce parlamentní listy představuje Lukáš Petrusek,když ho Kupec zná osobně,protože Lukášova otce pojí s Kupcem jak přátelství,tak obchodní čachry machry?O tom co Kupce pojí s dalšími účastníky diskuze,např. Vlastou Stuteovou,nemá smysl jmenovat...


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama