Diskuse

Názor: Kampaň proti Klinice může přihrát hlasy (opravdovým) extremistům

Vložit nový příspěvek

Jablka a hrušky

21.3.2016 20:29 vložil E.K.

Nemám nic proti pomoci lidem, kteří prchají před válkou (sami jsme u nás v podniku už několikrát pořádali sbírku oblečení a vybírali peníze na ČČK). Jenom se s nimi nechci dělit o rodnou zemi, to je všechno. Objektivně a nepopiratelně tragická situace, v níž se ti lidé nacházejí, není důvodem k tomu, abychom do obdobné situace přivedli naše vlastní vnuky tím, že je donutíme sdílet vlast s potenciálně nebezpečnou cizorodou kulturou. Ochota pomoci má své hranice - a pro mě ty hranice vedou po hřebenech Šumavy.

Nechci, aby se někdo topil v moři nebo mrzl v blátě na poli. Ale taky nechci, aby se moje vnoučata musela bát po setmění chodit ven, jako dneska holky ve Švédsku. Vymyslete, jak těm lidem pomoci bez toho, abychom je vozili k nám, a já půjdu pomáhat mezi prvními. A domnivám se, že podobně jako já to cítí valná většina tzv. xenofobů.

To, že s někým nechci sdílet domov, přece neznamená, že mu přeju smrt.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Jablka a hrušky

22.3.2016 00:17 vložil jojo

Takže, vy jste si udělal obrázek, a na základě čeho. Klinika má spousty aktivit, tohle snad jediná která se hodí do krámu novinářskej kurvám. Jak demonizovat něco co se hodí do krámu břídilům z Žižkovské radnice. Vy to nevidíte?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama