Diskuse

Jedinečnou školku žádné sliby nenahradí

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Buková

27.3.2015 11:37 vložil Petr Košař

Dobrý den pane Sunegho, váš komentář opět nezklamal, jste opravdovou výkladní skříní ŽNS. Zřejmě uvažujete jak by jste se zachoval vy, čerpáte ze svých osobních zkušeností při rozehrávání více her a jste stále myšlenkami v divokých letech přelomu století. Píše se rok 2015 a jsou věci, které opravdu nejsou možné.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Buková

27.3.2015 15:55 vložil sunegha

Dobrý den, z čeho posuzujete na mé vlastní úvahy , když mne osobně neznáte ? Z hlediska filosofického vycházím z předpokladu, že možné je naprosto všechno. Připuštím však, že v něčem máte pravdu. Čerpám ze svých životní zkušenností. Asi tak 15 let jsem se v minulosti živil trestním právem ve spojení s ekonomikou a teď asi tak 12 let pracuji v právní oblasti developerských projektů. Sám si myslím, že mám velmi dobré povědomí o způsobech vyvádění veřejných majetků do vlastnictví vybraným jedincům. Zmocnit se cizího majetku je pro mnohé stále tak lákavé...to není otázka divokých let přelomu stolení, krade se stále a nějaké ohledy na případné potřeby dětí v tom nehrají zpravidla roli. Pokud ano, pak jde výhradně o děti vlastní....

Jestlilže bych si myslel, že jsou věci, které se staly již dnes nemožnými, tak bych se například rozčiloval víc nad tím, kdo že to a na co že to to od radnice vlastně (zase) čertvě obdržel granty (veřejné peníze) Taky jsem si třeba mohl myslet, že po všem co se v Praze 3 v minulosti stalo, bude penězovod z radnice např. do Akropole omezen. I dnes je totiž, pro někoho překvapivě, stále možné, aby grantové peníze penize z rozpočtu Prahy 3 obdržely obchodní splečnosti, jejichž cílem je tvořit zisk. Další důkaz, že možné je všechno. O tomhle tématu píše více v rubrice "názory zastupitelů" kolegyně Helena Ganická ze SZ (stejně jako já zvolená na kandidátce ŽnS.").
Vrátím se k věci a zeptám se Vás jestli Vy sám, na základě svých znalostí, pokládáte za naprosto v pořádku,, aby se v rámci stále plánovaného rušení (jedinečné) školky, pro drahý provoz, se školka bourala a na jejím místě byly umístěny moduly ? Máte k tomu nějakou účetní rozvahu - náklady rušení/ náklady rekonstrukce/ náklady bourání/ náklady na moduly/ udržení školky v provozu atd. ?
Jestli ano, tak ji zveřejněte a pojdme diskutovat na čísly.

JUDr.Tomáš Sunegha, člen KDU-ČSL, zvolený na kandidátce ŽnS.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama