Diskuse

Žižkov nejen sobě začalo splácet své dluhy vůči ANO

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale no tak....

12.11.2014 00:11 vložil P.K (Puma Karel)


Autor článku pan Ptáček. Už dávno jsem si řekl, že od tohoto pána nic číst nebudu. Tentokrát se ale trefil do tématu, kam mohl zmobilizovat i své " no name" kamarádičky, aby se to tu trochu rozjelo. Nedivil bych se, že pod třemi jmény ( klidně i IP ) je pouze pan Ptáček :) Kandidát TOP 09 který se, bohudík, nedostal do zastupitelstva, bude paní starostce leštit střevíčky do té doby, než se na všechno přijde. Takže tomu dávám maximálně rok. Jak to tady čtu, tak pan Venhoda má více zkušeností, než půlka Rady MČ Praha 3. Zejména kandidáti ODS a ČSSD jo a pardóoon pí. Suková je odbornice jako víno.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale no tak....

12.11.2014 11:32 vložil nicname

Víte, demokratické zřízení není o tom, že stát vedou odborníci, ale průměrní lidé i proto se tomu říká demorkacie. Takovéto zřízení má mnoho záporných ale i mnoho kladných věcí. Samozřejmě mě by se líbilo třeba demokratické zřízení, které měli v Athénách, ale to by jednak asi dnes neprošlo a jednak kde bychom ty lidi sehnali.
V dnešní době bychom však měli řešit jinou věc a to, jakými lidmi se obklopíme. Politik nemusí být odborník tak jak je bohužel dnes požadováno, politik má nést politickou odpovědnost a mít "ideologickou" představu o směřování státu či obce, ale musí se odborníky obklopit (náměstci atd.) bohužel v ČR toto chování je nežádoucí, jelikož je tu obava, že by takový schopný náměstek mě mohl nahradit (a není to jen v politice, ale bohužel i v soukromém sektoru, kdy si vedoucí záměrně vybírají jako své asistenty zejména řitolezce a práskače, kteří bohužel ničím jiným nevynikají )

Pokud byste chtěl vládu odborníků, jak je dneska požadavek, pak musíte změnit i systém a to na aristokratický. A jako každé zřízení i takovéto má své klady a zápory.

Nečíst či číst někoho články je vaše přirozené právo (což nebývalo mimochodem) a to je jedna z velkých předností tohoto systému. Nevím jaká averze vás vede proti panu Ptáčkovi to je zcela vaše věc, ale mohu vám říci, že mám hromadu věcí, které mohu předložit proti práci pana Stropnického a vůbec strany SZ i sdružení ŽNS a proto jsou mě osobně trnem v oku.

Nežijeme dnes v ideální společnosti, protože lidé nad 50let jsou příliž zatíženi minulosti, a lidé nad 30let ještě nemají dost zkušeností s novým systémem. to až druhá či třetí generace po nás bude možná vědět jak se chovat v tomto systému....


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale no tak....

13.11.2014 10:26 vložil Indián

Jste člen ANO?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama