Diskuse

ing.arch. Zdeněk Kupec, ANO Praha 3: K revitalizaci nám. Jiřího z Poděbrad

Vložit nový příspěvek

Kdo?

26.5.2014 17:45 vložil George

Tomu článku dost schází informace o tom, kým autor je. Konkurent vítězného návrhu? Nezávislý expert? Občan? Opoziční politik?
Úsměvnou pasáží je ten povzdech nad absencí vlivu pana faráře. Pan farář je sympatický chlapík. Ale mám pocit, že v době výběrového řízení zde byl zcela jiný kněz. Role kněze v rámci farnosti bývá pouze dočasná.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Milý Georgi !

9.6.2014 04:16 vložil ing.arch. Zdeněk Kupec

Milý Georgi !
Jestli se nemýlím, tak u Vás schází o Vaší maličkosti (kromě přezdívky George a IP: ip-37-188-239-235.eurotel.cz) také informace a navíc jste neregistrován ! … tzn. použiji v odpovědi Vašeho křestního jména (či přezdívky ?) a domyslím si nějaké příjmení….třeba Dimitrov.
A teď zpět k dotazům :
1) Kým je autor ?
Jsem především nasr.. ý občan MČ Prahy 3 a pak člen ANO, kandidující na radnici, svobodný tvůrčí architekt, urbanista, amatérský hudebník (multiinstrumentalista : klávesy/foukací harmoniky/kytara /chomout s foukačkou+kytara), vysloužilý šestkový volejbalista, tenista, bojovník proti „Divokému Hurdistánu“, milovník červeného vína, bojovník proti větrným mlýnům na zlu, v některých podnicích též zvaný „COWBOY“ (protože jsem slíbil, že na tu radnici jednou přijedu na koni - ekologická doprava-„benzin zdarma na Havl. nám. “ , náměstí posečeno a pohnojeno zdarma, opoziční politiky ten „Indián s jedním modrým okem“ ve předu kouše a vzadu kope , budu „parkovat“ na vyhrazeném místě starostky…….ale SPZ svého auta Vám samozřejmě nenapíšu, protože by jste mi ho hned po této odpovědi, „objel hřebíkem 100“ ! ;-)
2) Konkurent vítězného návrhu ?
ABSOLUTNÉ NE ! Slavnostně přísahám všem voličům, že od Žižkovské radnice jsem nikdy nevzal žádnou zakázku, neuznávám radniční sofistikovaný systém úplatků / a ani bych žádnou (z)“vratku“ zadavateli-radním MČ P3 nedal !/ …..tzn. že v této soutěži bych nemohl uspět i kdyby byl můj návrh „svatý“ !
3) Nezávislý expert ?
;-))))) …těch máme v zastupitelstvu, výborech i komisích plnou radnici a když mi oni k článku na Kauze3 odpoví v diskuzi, tak jen aby se zviditelnili. Pak z hrůzou zjistíte, že nejsou schopni uchopit žádnou myšlenku. 
4) ..add. 1)
5) Opoziční politik ?
Vy jste neupřesnil na jaké úrovni, ale vzhledem k tomu, že se tryskem (jak splašená herka) blíží podzimní komunální volby, tak se patrně ptáte jestli je politické hnutí ANO ,jehož jsem členem, na Praze 3 v zastupitelstvu :
NENÍ !.......ale po podzimní defenestraci stávající koalice : …. ANO ! 6) Úsměvnou pasáží je ten povzdech nad absencí vlivu pana faráře. Pan farář je sympatický chlapík. Ale mám pocit, že v době výběrového řízení zde byl zcela jiný kněz. Role kněze v rámci farnosti bývá pouze dočasná.
Nejsem katolík. Ale, vážený Georgi Dimitrove s „úsměvnou pasáží“, na Našeho monsignora nám nesahej, nebo přestanu být opravdu uctivý a přehnu tě přes koleno a naplácám ti na holou ! Nebavíme se spolu o diluviální době vlády ODS a nějakém vlivu Pana faráře. Ty jsi absolutně nepochopil smysl mého článku o revitalizace nám. Jiřího z Poděbrad. Chrám Nejsvětějšího Srdce Páně je absolutní dominantou prostoru náměstí s duchovní a uměleckou vazbou na genia loci rozmezí Vinohrad a Žižkova. Z prostoru před chrámem, kdysi vyhnal Kristus kupčíky s odpustky (teď někde tam „nahoře“ /pro Dimitrova : tím není myšlena Žižkovská TV věž/ shlíží s odporem na kupčíky z radnice) ! /ještě jednou pro George Dimitrova : moje příjmení je s těmito korupčními kupčíky před boží svatyní zdánlivě společné, ale jen shodou náhod a teď bohužel vím, že jsem se použitým slovníkem dostal mimo „rovinu“ tvého chápání ,….což mne opět nutí se v dalším připravovaném článku pro „pobavení“ na KAUZE3, zamyslet nad úrovní našeho školství ! … dej si raději „brko“, ale ostatní si to možná rádi přečtou !!). Revitalizace náměstí v podobě, ve které nám ji radnice P3 prakticky chtěla zatajit, je takříkajíc dílo ďáblovo ! ;-)) ….. a přemístění „kašny“ je kulturním barbarstvím našich cca 10% bakšiš /pro Georgie „ neplést s hašiš“/ - „odborníků“.
„Vážení přátelé ANO“ – nedopusťme „rozfofrování“ rozpočtu než „půjdou na podzim od válu“.

A teď konečně můj skromný dotaz na G.D. : …….který nadřízený politický dinosaurus tě Dimitrove donutil, abys napsal tyto scestné dotazy? Evidentně jsi mladý modrý pták. Budeš dnes na diskuzi ve škole na Jiřího s Poděbrad, Dimitrove ? ….abych ti mohl, alespoň verbálně naplácat !? ;-)))
ZÁVĚR :
Náměstí fyzicky chybí tzv. pranýř !! Tento webový asi nikdo nečte ;-(((
Ing. Arch. Zdeněk KUPEC

P.S.
Ještě stanovisko Pana faráře k mému článku :

Vážený pane architekte,
také mi naše setkání udělalo radost! A to moje jméno ve Vašem článku je OK!
S přáním všeho dobrého!
Zdenek Wasserbauer, farář
From: zdenek.kupec@volny.cz
Sent: Thursday, May 29, 2014 3:08 PM
To: farar@srdcepane.cz

OMLUVA
Milý Zdeňku Wasserbauere,
s příjemným pocitem vzpomínám na naše krátké setkání.
Já jsem úplně zapoměl po napsání článku o revitalizaci
náměstí Jiřího z Poděbrad Vás informovat, že jsem použil
i Vaše jméno........omlouvám se !!
ing.arch. Zdeněk Kupec

Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Milý Georgi !

9.6.2014 13:07 vložil Dimitar Dimitrov

Dobrý den,
všichni potencionální voliči a sympatizanti ANO musí být nadšeni, jak skvěle jste se zde představil a upozornil nás na existenci místní buňky Anofertu, která se po třech letech probudila, pár měsíců před volbami se začala zajímat o situaci na Praze 3 a vyráží do boje o radnici. Držím Vám palce, ať už konečně členská základna pokoří magickou hranici 10 členů, neodstupují vám na protest proti estébáckým metodám předsedové a vám osobně ať láska k červenému vydrží opět až do rána. Pak se můžeme těšít na další, stejně vtipný a erudovaný komentář.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama