Diskuse

Kauza3 pod hrozbou žaloby

Vložit nový příspěvek

Několik poznámek pro paní advokátku

23.11.2009 21:50 vložil 'Zižkovák

Vážená paní advokátko,
pevně věřím ,že jste nestudovala práva v Plzni! Přesto jste velice podivně se stala zástupkyní pánů z Rachot production, s.r.o. (dále jen "Rachot")Při pohledu na Vaši smlouvu s tímto subjektem je za Rachot podepsán klikihák s adresou Karlovo náměstí 28, 120 00 Praha 2. Zatímco na serveru soudnictví s údaji platnými ke dni 24.11.2009 je adresa Rachotu uvedena se sídlem Praha 3, Kubelíkova 1548/27, PSČ 130 00 s jednatelem panem Bořislavem Holečkem, r.č. 640627/0057 bytem Praha 6, dejvická 919/38. Ten je současně jak jednatelem tak i jediným společníkem Rachotu a je podle mne jediným statutárním zástupcem Rachotu a tak by měl také činit i při podpisech všech dohod i Vašeho zplnomocnění! Proto tvrdím, Vaše smlouva o zastupování Rachoru je pouhý plagiát!
No a ke grantům. Rachot by měl vzhledem k zájmové své činnosti uvedené na serveru českého soudnictví se opodílet svými prostředky na této činnosti a nevyužívat veřejné prostředky Prahy 3 (alespoň v té míře, kterou využívá!) V roce 2008 dostal na blíže neurčené projekty(!) Other Nusic 2008 -projekt nazvaný soudobá muzika! 150 tisíc Kč, na další Respect World Music Festival 200 tisíc a na Respect Plus 2008 -"projekt"cyklus koncertů" bez řádného označení 450 tis. Kč.! Bohužel tyto prostředky byly schváleny modrým zastupitelstvím (zde na Praze 3) tomu tak je na základě vyjádření grantové komise s převahou členů ODS a vedené veleduchem Bc. Ondřejem Pechou, jinak předsedou komise kulturní na velké radnici! Chcete občané více!?????


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Několik poznámek pro paní advokátku

23.11.2009 22:59 vložil čenda

Pěkná práce Žižkováku, jen pokračuj...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Několik poznámek pro paní advokátku

2.12.2009 21:38 vložil jiří schauer

Karlovo náměstí 28 atd. je adresa advokátní kanceláře Forejtová & Čadra natištěná na hlavičkovém papíře této advokátní kanceláře. Je to jasné i z černobílého PDF, "naživo" jsem ten papír neviděl a s touto advokátní kanceláří se nikdy nesetkal. Adresa společnosti RACHOT Production je uvedena na začátku textu jako Kubelíkova 27 atd., spolu s IČ, u podpisu vůbec není.

Nevím, proč by se advokátka měla stát zástupkyní Rachotu "velice podivně", zastupovat různé fyzické nebo právnické osoby je podstatou advokátního povolání/podnikání již od starého Říma. Netuším, proč si ji Rachot vybral(a), na to byste se měl zeptat v této společnosti, advokát podle zákona nesmí o svém klientovi sám od sebe nic říct.

Advokát jedná podle pokynů klienta, je to jeho práce. Obvykle začne dopisem s požadavky. To ještě neznamená, že opravdu podá žalobu, natož aby to znamenalo, že u soudu vyhraje. Kauzo3, drž se!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama