Diskuse

Výstavba na svahu Parukářky – veřejná debata nad konkrétními stavebními plány

Vložit nový příspěvek

Veřejná debata

25.2.2015 10:00 vložil Jednooký Žižka

Za bývalého místostarosty Ruta (ŽNS), který teď bije na poplach ten projekt vypadal ještě hůře a žádnou debatu o něm nepořádal. Součastná radnice aspoň začala o takových projektech veřejně mluvit a zajímá se o názor občanů, než o něčem rozhodne.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Veřejná debata

25.2.2015 16:43 vložil Ondřej Rut

I Jednooký Žižka vidí, že ex-místostarosta Rut nemohl pořádat veřejné debaty, protože první studii předložil developer radnici k vyjádření v listopadu minulého roku, těsně po volbách. Předtím existovaly jen abstraktní hmotové zákresy, které se k nám dostaly neoficiálně přes Institut plánování a rozvoje, kde developer konzultoval.

Jinak iniciativu starostky Hujové a prezentace developerských projektů je třeba ocenit. Když jsme byli v koalici s TOP09, stavěla se starostka bohužel proti publikování informací o chystaných cizích záměrech v Radničních novinách. Navrhovali jsme třeba článek do novin o projektu Garden Towers - 18 patrových věžáků na Olšanské, které mimochodem posvětil cca v roce 2010 místostarosta Lochman z ODS (sic! Jednooký Žižko). Starostka to tehdy kategoricky odmítla, že prý noviny mají informovat pouze o záměrech radnice.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama