Diskuse

Otazníky nad Klinikou

Vložit nový příspěvek

Nikdo neťukal

22.11.2016 19:28 vložil Kormorán ze SŽDC

Nikdo neťukal, protože nikdo nemá zájem být napaden lupiči, neoprávněně zabírajícími cizí objekt. Možná pod vlivem drog nebo jiných látek. Počkáme na výkon rozhodnutí v soudním řízení. Čili vyklizení za účasti represivních složek, bude-li to třeba.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Nikdo neťukal

23.11.2016 12:23 vložil alena

Nevím, jestli to je vtip, protože členové kliniky měli smlouvu s majitelem , budovu museli opravit a zprovoznit, protože byl a zdevastovaná a mnoho let opuštěná, zahrada byla zcela zarostlá a zaplněná odpadky , cesty zarostlé plevelem a pokryté hlínou. To všechno udělali zdarma včetně odvozu odpadů . V budově museli zprovoznit instalace elektřiny, uklidit místnosti ,vymalovat, vybavit tak, aby tam mohli přicházet občané na koncerty, přednášky a posezení na zahradě, Je nesmysl dělat průzkumy u obyvatel, kteří tam nihdy nebyli a byli informováni, že tito lidé se vloupali do nějaké budovy, kde provádějí nějakou nezákonnou činnost. Myslím, že by do této diskuse mohli vstoupit lidé, kteří mmmmmmmmmmmmmmmmmmmají s Klinikou dobré zkušenosti a pochválit jr.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Nikdo neťukal

23.11.2016 20:50 vložil Lenka

Navíc díky Klinice tu máme demokracii.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Nikdo neťukal

25.11.2016 08:25 vložil Vobořil

To všechno, co je v příspěvku vyjmenováno členové kolektivu kliniky podle smlouvy udělat musely ( a spoustu povinností, které podle smlouvy udělat měli, neudělali) a to s tím rizikem, že smlouva je maximálně na rok a může být i kratší. Stačí si ji přečíst i na stránkách kliniky ( kolik bojovníků za kliniku ji četla). Jinak, že by vnitřek kliniky odpovídal (aspoň ) podle fotograqfií nárokům na kulturní či vzdělávací zařízení, tak to bych musel mít velmi bujnou fantazii. A jak kolektiv kliniky stále tvrdí, že kliniku potřebuje každá čvrť, město atd. Kde ty kliniky jsou, když jsou tak potřebné a obyvatelé Prahy se bez nich neobejdou?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama