Diskuse

O fontáně na Jiřáku a sporu o ni

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Fontána pre Mikesku

22.9.2014 21:10 vložil JSFT

V principu s Vámi souhlasím. Zkuste mít ale takové pochopení i pro jiné. Mikeska je bývalý člen ODS. Šel byste dnes do koalice s mlaďochy z ODS, kteří kandidují? Nebo ještě bojujete proti Hurdistánu?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Fontána pre Mikesku

24.9.2014 12:30 vložil Matěj Stropnický

Zdravím,

s "mlaďochy" z ODS jsem se osobně několikrát setkal a osobně k nim již nemám onen zásadní odpor jako k Hurdovi a jeho partě. Nicméně jejich program, kdyby ho skutečně chtěli prosazovat a nejen naplňovat klientské zájmy této strany, je s naším de facto nekompatibilní. Chtějí stavět garáže na Jiřáku, monstrózní rekonstrukce paneláků, podporují developerské projekty na nákladovém nádraží atd. A také: nevím, zda je vliv Hurdy a spol. a jeho zájmy skutečně nulový, jak se snaží tvrdit. Jsem k tomu dost skeptický. Prostě: situace je jiná, než před 4 lety, ale náš poměr k ODS se nijak zvlášť nezměnil. Je to strana, která je nám programově zcela cizí.

Matěj Stropnický


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Fontána pre Mikesku

24.9.2014 14:05 vložil Mojmír

V roce 2010 jste před volbama jasně deklaroval, že s ODS do koalice nepůjdete. Nyní to už neplatí a koalice Stropnický Bellu je možná?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Fontána pre Mikesku

30.9.2014 21:19 vložil Tomáš Mikeska

Pane Mojmíre,
nevím, zda mne znáte, ale vždy jsem měl a mám na paměti prospěch Městské části Praha 3. Jsem pořád stejný pokud jsem byl v ODS nebo nyní jsem v hnutí Starostové a nezávislí.
V roce 2001 nebo v roce následujícím jsem byl průkopníkem řešení veřejného prostoru v diskusi s obyvateli. Tehdy jsem společně s Agenturou GAIA Lublaňská 18, Praha 2 řešil projekt využití veřejného prostoru vnitrobloku Radhošťská. Obešli jsme všechny nájemníky a majitelé bytů ve vnitrobloku, namalovali jsme podle obyvatel zadáni pro projekt, který jsme opět představili obyvatelům. sadové úpravy ve vnitrobloku radhošťská Radnice Prahy 3 realizovala tedy podle přání obyvatel z vnitrobloku. Dodnes to tam funguje. To hlavní ale je, že jsme obdrželi v celostátní soutěži obcí o revitalizaci veřejného prostoru za účasti občanů 2. nebo 3 cenu, byl to diplom, který ještě někde mám.
schovaný a obec dostala dataprojektor v hodnotě 20 tisíc.
Jsem přesvědčen, že jsem vždy naslouchal hlasů obyvatel, kašna nebyla výjimkou.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama