Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Rubikon byl prekrocen...

14.6.2012 20:39 vložil Karl

Jako volič TOP 09 si nemyslím, že nová koalice je rozumné řešení, nicméně byla to zřejmě jediná možnost, jak si starostka mohla udržet své korýtko.

Dříve se všechno svádělo na Hurdu (ještě, že existuje, na koho by se pak sváděly všechny nepravosti světa, že). Co takhle si vzít na paškál pana Pocheho ?

"Valná hromada společnosti Pražská energetika na konci dubna schválila, že členům statutárního i kontrolního orgánu bude jako tantiéma za rok 2011 vyplaceno dohromady 24,2 milionu korun. Pro 14člennou dozorčí radu bylo vyčleněno 15,246 milionu a pro představenstvo čítající pět osob 8,954 milionu korun. V orgánech Pražské energetiky v roce 2011 působila řada „velikánů“ pražské politiky – za ODS Milan Jančík a Martin Langmajer, a za ČSSD pak Petr Hulinský, Miroslav Poche a Petr Dolínek. Od dobře informovaných zdrojů z prostředí tohoto podniku ČESKÁ POZICE zjistila, že Jančík a spol. měli inkasovat odměny ve výši až tři miliony korun."

Takže angažmá Hurdy v plynárnách je nemravné, ale politik čssd nám nevadí ? Zvláš´t když část peněz vracel z vděčnosti své rodné straně ?

Nu, nezbývá než popřát radě hodně zdaru a občanům Prahy 3, aby město řídila lépe, než jednání zastupitelstvaantispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama