Diskuse

Předvánoční zastupitelstvo: Rozpočet schválen, privatizace bytů a renovace paneláků pokračují, dětský koutek zatím nebude

Vložit nový příspěvek

Re: Zavřená radnice

17.1.2016 21:15 vložil Jirka Ptáček

Zelení jsou neuvěřitelní, z čeho všeho dokážou vyrobit politiku. Teď bude tématem dětský koutek. Kdo nemá koutek, je nepřátelský :-)
Tak jen pro připomenutí. Jednací sál se rekonstruoval v době, kdy vaše strana byla významnou součástí koalice. Nikdo z vás si na dětský koutek ani nevzpomněl. Přitom oba víme, že se bude budova úřadu celá přestavovat, takže koutek v dohledné době může být.

Co se týče pevného času interpelací. Je to věc, která se podle mě nikde neosvědčila. Kdo se někdy byl podívat na magistrát, tak ví, o čem mluvím. Nicméně považuji za dobrý zvyk, aby se body, které zajímají veřejnost přesouvaly operativně hned na začátek jednání.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Zavřená radnice

18.1.2016 08:33 vložil Zdeněk Jahn

Mě zase přijde neuvěřitelné, že koalice dokáže blokovat jakýkoliv návrh jen proto, že ho předkládá opozice.

Ten koutek může být už nyní, není třeba čekat na přestavbu.

V čem se pevný čas interpelací podle Vás nikde neosvědčil? Jaký je rozdíl v přístupu zastupitelů, pokud jsou interpelace v pevném čase nebo na konci jednání?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Zavřená radnice

18.1.2016 12:51 vložil Jirka Ptáček

Mimochodem, napadlo mě, že dětský koutek by měl smysl spíše v budově Seifertova 51. Zatímco jednání zastupitelstva si může každý pustit online na internetu, tak na tu Seifertovu rodiče s dětmi musí chodit osobně. Od doby, kdy děti musí mít vlastní pas a v MHD se musí prokazovat jejich věk, tak jich je tam celkem dost.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Zavřená radnice

18.1.2016 15:40 vložil Zdeněk Jahn

Výborný nápad!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama