Diskuse

Praha 3 má nové Zastupitelstvo, starostku i Radu městské části

Vložit nový příspěvek

Re: netěší, ale respektuji

12.11.2010 18:44 vložil Tomův deník

Fakt je, že kdo si počká, ten se dočká. My starší jsme si počkali od roku 1968 a dočkali se v roce 1989. Dočkal se patrně i pan Hurda. No od kdy čekají ti mladší, to nevím, ale určitě se taky dočkají. Na včerejší ustavující schůzi zastupitelstva jsem se byl podívat osobně. Mrzelo mně, že opozice se k jednání postavila dosti pasivně a v rámci hesla KMOTRY SI NA TRIKO NEVEZMEME nenavrhla nikoho do Rady zastupitelstva. Bude to tak celé volební období? Koalice ODS - TOP09 bude mít stále 20 hlasů a opozice jen 16 hlasů. Čili opozice si může být jista, že bude vždycky přehlasována. Nerozumím záměrům opozice. Proto jsem během volby Rady zastupitelstva ze sálu odešel a čas využil jinak.
Tomáš Němec, Praha 3 - Vinohrady, 57 let


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: netěší, ale respektuji

12.11.2010 21:01 vložil tom

celé je to předem domluvená komedie ze strany TOP09, která musela být již před volbama rozhodnutá spojit se s ODS a podvést voliče, kteří hlas proti ODS dali naivně TOP09. Byl to sprostý podvod na voličích ze strany této podnikatelské skupiny spřízněné s ODS. Dle Laudáta se TOP09 nespojila s ODS, tam kde je Palermo. Nevím, která radnice měla takových skandálů co P3. Snad jen Jančíkova P5. Takže podmínka nespojení se s ODS z důvodu Palerma byla naplněna na 100%. Tandem H a H Hujová Hurda bytový podnik měl však jiný názor. A pan Vokál velmi rychle rád zapomněl na zlikvidovaný park před jeho domem a jeho falešná a přidrzlá prohlášení "Myslím, že nikomu z mě napadajících anonymních individuí neprodalo ODS ovládané vedení radnice krásný, udržovaný parčík s pomníčkem přímo před domem, kde vlastním za vlastní těžce vydělané peníze byt, za účelem výstavby bytového domu. Mě jistě nelze podezřívat z jakýchkoliv sympatií s ODS." Spojit se se stranou, které voliči nestojí ani za to, aby se účastnili veřejné debaty s občany, nad čímž se pozastavil i politolog Pehe, to chce hodně silný žaludek.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: netěší, ale respektuji

12.11.2010 22:37 vložil Tomův deník

ad) tom IP: ip-78-45-106-117.net.upcbroadband.cz (neregistrov�
To už jsou pro příští čtyři roky zbytečné kecy.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: netěší, ale respektuji

13.11.2010 11:51 vložil chk

Nejsou. Žijeme v občanské společnosti a právním státě. Jakožto občané musíme jen víc požadovat dodržování zákonů a pravidel. Je to i na nás, co nejsme v žádné politické straně.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: netěší, ale respektuji

13.11.2010 12:13 vložil Tomův deník

Doufám, že tomu tak opravdu je.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama