Diskuse

Reakce na příspěvek

Mravní způsobilost radních. Staré tváře v politice

8.12.2010 11:54 vložil PetrPavel

Změnilo se něco v jejich chování? Jak naši radní- neuvolnění (to zn. berou plat z veřejných prostředků za službu pro občany) jsou dále zaháčkováni ve svých kšeftech si můžete najít na webu ministerstva spravedlnosti. Stručně se na ně podívejme:
starostka Ing. Vladimíra Hujová je zaháčkována v ALFA GATE s.r.o. v Brně s činností v realitách a správě a údržby nemovitostí!
radní Ing. Josef Heller , MBA, - zástupce starostky- jeho činnost je rozprostřena ve firmách ASMASON Zlín, a.s. (1 mil.Kč), ASKLÉPIOS , Praha 2, jako jednatel a společník, PrimeCELL a.s., předseda představenstva, zákl. kapitál 20 mil. Kč, Praha 3, Koněvova 141 - sem to bude mít zástupce starosty blízko, Centrum buněčné terapie a diagnostiky a.s., Ostrava, Moravská Ostrava , Partyzánské nám. 26, člen představenstva, (jmění 12 mil.Kč), Národní Tkáňové centrum a.s. člen představenstva, Brno, Palacovo nám. 726/2. Takže se bude řádně věnovat výkonu své veřejné funkce? Navíc je ředitelem hospicu! A nechte si vyprávět o jeho politické minulosti- taky kandidát na senátora za jinou stranu než TOP! Někteří lidé jsou poněkud nenažraní, hlavně když to vynáší
Jediný radní Tomáš Kalousek (TOP 09) a MUDr. Barbara Hanychová nepůsobí v žádné firmě. Možná jim kmotr PH něco přichystá!
A nyní staří známí a kádři z ODS:
radní Ing. Pavel Sladkovský- jednatel a společník firmy BONTE MP, s.r.o. a předseda dozorčí rady Správy zbytkového majektku MČ Praha 3, a.s. (spravci zákl.kapitálu ve výši 118 mil.Kč)- odměna jen 5 tis.Kč/měsíčně). Co ale dělá?
radní Mgr. Jiří Matušek- člen představenstva Pražská parkovací , a.s . (jen 6 tis/měsíc odměna za tvrdou práci). A.s. má základní kapitál 20 mil. Kč. Ostudné je to, že tam stále působí v předstvenstvu jeden z největších blbů veřejné správy bývalý radní LOCHMAN!) - bylo by vhodné tohoto exponenta blbosti a neschopnosti odvolat na nejbližším zasedání zastupitelstva!
A největší odborník na veřejnou správu - bůhví čeho a kde Bc. Ondřej Pecha, dvacet let v zasloužilém šolichu! Stále po velkých průserech - jako bývalý radní pro "kultůru" na velké radnici prznil pražskou kulturu a ostudou pro Českou republiku skočilo (?) jeho účast při odvotzu obrazů Alfonse Muchy- tento nezmězný idiot opět na piedesatlu v Praze 3 za ODS a současně zastupitelem za Prahu! Dokáže vše s podporou své oblastní rady ODS na Praze 3 a jejího kmnotra PH.
Takže jeho šolichy navíc: správní rada Rychlé Šípy Jaroslava Foglara- bude občanů Prahy 3 uplatňovat slušnost, politickou kulturu a hlavně nenažranost! Dále Arts Boat, s.r.o. jako společník, Trade Centre Praha ,a.s.- v dozorčí radě, a teď co nese- Pražská plynárenská Holdin a.s.- člen dozorčí rady (odborník bez příslušného vzdělání), Pražská plynárenská, člen dozorčí rady. A to vše za odměny ve výši cca 2 mil. Kč, které se provalily po volbách! Nepochopitelné, že odměny vysvětlil jako odpovídající úsilí, které vynaložil! Takže jako (doufám uvolněný radní) bude působit na Praze 3 jako známý diletant.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama