Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Kdo je tady hodny a kdo spatny?

22.3.2010 19:55 vložil Bob1

Opozice? Zastupitelé SNK ED a SZ získali podporu cca 1/4 voličů. Jmenovitě pánové Valenta, Rut, Stropnický, Mikeska a z řad dam paní Chmelová, Brabcová a Mušková jsou prakticky odříznuti od všech výborů zastupitelstva MČ a od všech komisí rady MČ. Nikdo z nich neměl možnost zasednout v žádném orgánu jedné z pěti obecních společností, jejichž prostřednictvím protéká valná část rozpočtu Prahy 3. Uvedení zastupitelé nemají ani možnost plnit obecní (tedy naše) periodikum podobnými subjektivními názory jako činí předseda ODS v Praze 3 pan Hurda. Přesněji řečeno, nemají větší šanci na uplatnění, než má kterýkoliv občan Prahy 3 a jejich mandáty jsou jim prakticky k ničemu.

Za opozici nepovažuji kteréhokoliv zastupitele z ČSSD, jelikož valná část z nich má osobní zkušenost ze společné vlády velké koalice ODS + ČSSD z let 2002 - 2006. V posledním volebním období ČSSD prakticky vždy hlasovala v souladu s ODS a odměnou za tuto oddanost je několik placených postů u výše zmíněných AS městské části.

Zarážející je rovněž skutečnost, že ODS obsadila i kontrolní výbor zastupitelstva, tedy z pěti členů má tři a k tomu jim loajálně sekundují dva z ČSSD. ODS se tedy kontroluje sama sebe. Nezlobte se na mě, ale i kdybyste se tisíckrát točil na výkladu nějakého slovíčka, tohle se prostě ve slušné společnosti nedělá.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama