Diskuse

Primátor plní slib: Hurda skončí v Pražské plynárenské

Vložit nový příspěvek

Kmotr Hurda skutečně nekončí!

2.12.2012 05:12 vložil petr

Předseda oblastní rady ODS na Praze 3, zastupitel Prahy 3 a zastupitel Pražanů na velké radnici, vyučený topenář, pracant podniku Stavocentrál, ÚV SSM, později údajně účastník třetího odboje, vekslák a dlouholetý principál divadla "Politika na Žižkově" , skutečně neskončil v Pražské plynárenské jak avizoval primátor doc. Svoboda. Na webu justice.cz snadno zjistíte, že k 30. 11.2012 je modrý kmotr P.H. stále členem představenstva Pražské plynárenské. Vždy se táži- co může tento odborný diletant v mezinárodním představenstvu pohledávat- notabene jako předseda představenstva? Asi jen ty prachy- to bude zase nejméně miliónek! Odborníci z dotyčného pašalíku pro členy ODS- zdražte plyn!
Už je to jenom hnus!
P.S. členem dozorčí rady Pražské plynárenské, a.s. a členem dozorčí rady Pražská plynárenská Holding, a.s. je další člen trafikant ODS, tentokrát místopředseda oblastní rady ODS na Praze 3 dlouholetý dinosaurus v politice Bc. Ondřej Pecha, zastupitel za ODS na Praze 3, zastupitel ODS na Velké radnici, několikrát radní pro kulturu, oblíbenec radního Richtera, bůhvíkde vystudovaného na Ing., autora politiky grantů (a zde malé domů pro Akropolis, majitele P.H.). Tak se dělá občané politika! To jsou ti, kteří tyjou z politiky a svého politikaření! Nenastal již opravdu čas je vykop....!


Reagovat  Reagovat s citací


předsedovi oblastní rady ODS Hurdovi!

29.9.2012 20:16 vložil honza

Jak chodí senátorka z ODS Daniela Filipiová do práce? Velice mizerně! Paní semátorka ze všech dopadla nejhůře, účastnila se jen 35 procent hlasování. Bodejt ne- vždyť působí jako OSVČ a vydělává i jinak (i když pobírá invalidní důchod. A na jednom hlasování- které bylo velice závažné - o imunitě poslanců -prostě chběla! A teď příjde "podvod" paní senátorka, která by neměla již kandidovat za modrou stranu za neschopnost a neplnění povinností v obvodě 26 (Žižkov, Vinohrady) je trikem Oblastních rad ODS z Prahy 3 (ss.Hurda , Pecha) přesunuta do volebního obvodu č.24, kde nahradí soudruha modrého Kladívka, jinak spolupracovníka s. Hurdy v a.s. CITIFIN! Takže pro občany Prahy 8 je představena handicakovaná architektka jako "Boží anděl" z politikaření ODS! A na její místo ve volebním obvodu 26 byla nejdříve navrhována poslankyně PS a nyní i starostka Prahy 2, (s prcířem prezidentem policie "odborníkem" Červínkem, začínajícím s průserem za průserem! A tak na Praze 2 a 3 je navrhována za ODS soudružka Kozaplíková, pod heslem Dobrá starostka, dobrá senátorka. Tato dinosaurka zve "ovčany" na kávu a na Dětský den do Rajské zahrady, skutečně "rajské za více než 40 mil. Kč., postavené z veřejných prostředků! Takže její využití bude platit ze svého fondu senátorského. Později si ještě řekneme, co se za její "Vlády" jako starostky s týmem lidí typu Šmíd, Lochman, Martin Benda v pozadí Hurda, Pecha, Vavrová podařilo vytvořit- nápady s lanovkou, podzemní garáže, přestavba Lupáčovky, nákladové nádraží- prostě pouze ..... A na závěr Dejte hovno do kredence, ono se vám začne tvářit jako dort. To je všechno modrá strana podnikatelské ODS!


Reagovat  Reagovat s citací


Hurda nekončí

18.9.2012 13:23 vložil ddggg

Hurda NEKONČÍ!!!

"Pan Hurda odchází z představenstva a bude členem dozorčí rady,"


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Hurda nekončí

19.9.2012 08:23 vložil Ládík

Ano, tomu se říká kotrmelec alá Martin Roman.. Vlastně se nic nezmění a media dají pokoj.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Hurda nekončí

3.10.2012 16:17 vložil Ez3kiel

Kouzkám Pánové že to máte srovnaný. Hlavně že víte o čem...


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama