Diskuse

Koho volit? Křečka, nebo Michálka

Vložit nový příspěvek

černý výlep

19.10.2012 19:04 vložil Jirka P.

V tomhle duelu pro mě byl Michálek celkem jasnou volbou. Ale v jednom má paní Kozumplíková pravdu... zelení coby součást vedení radnice by si už mohli odpustit ten černý výlep. Například kolem Krejcárku jen málokterá lampa zůstala bez Michálka. Samolepku jsme měli i na domovních dveřích. Tipuji, že se moc hlasů touhle cestou nedá získat.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: černý výlep

19.10.2012 21:26 vložil Josef

Na G+ jsem požádal "Zelené" o vysvětlení k plakátům na Praze 3 a napsali mi toto:

"Dobrý den, výlep je dán jednak omezenými prostředky na kampaň a jednak naším dlouhodobým postojem vůči velkoplošné reklamě, která dle našeho názoru zapleveluje veřejný prostor mnohem více. Na způsobu vedení kampaně se shodla celá koalice. Mrzí nás, že Vás výlep uráží a věřte, že i v našich řadách se najdou tací, kteří z něj nejsou zrovna nadšení. Po skončení kampaně se o odstranění výlepu do nejvyšší možné míry postaráme."


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: černý výlep

19.10.2012 22:33 vložil Lukáš Findeis

To snad nemyslí vážně :-D

https://plus.google.com/105038890855189065489/posts/GvidD63kDzp

Stránku Zelených z Prahy 3 koukám sleduje víc lidí/stránek (závratných 12) než (oficiální?) stránku strany a vážně by mě zajímalo, kdo kompetentní ten sociální úlet spravuje.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: černý výlep

20.10.2012 00:15 vložil Bohdan Ganicky

O Google Plus ucet SZ Praha 3 se staram ja a moje byla i formulace odpovedi. Myslim si, ze pokud se jednou postavi kampan na dobrovolnicke praci, tak se i pres jasne instrukce nevylepovat plakaty na nevhodna mista neda zajistit, ze tomu tak vzdy bude. Strkat pak hlavu do pisku mi neprijde jako spravna reakce. To radsi vezmu rejzak a skrabku a pujdu se po okoli Ohrady, kde k vylepu na sloupy doslo, projit. Muzete se pridat, lepsi nez propadat moralni panice a lahvi rumu (viz Vase reakce na G+). ;)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: černý výlep

20.10.2012 00:44 vložil Lukáš Findeis

Věta "Na způsobu vedení kampaně se shodla celá koalice." v kontextu vyznívá poněkud nešťastně. Já si tuto formulaci vyložil tak, že se koalice shodla i na nelegálním výlepu. Jednak by to byl průser a jednak jsem o tom velmi pochyboval. Můj příspěvek nebyl myšlen jako strkání hlavy do písku.

Plakáty jsem nevylepoval, ale klidně s jejich odstraňováním pomůžu. Napiš mi na G+ a můžeme se projít společně. Ve dvou se to líp táhne. Asi by to chtělo i kýbl s vodou, o který bych poprosil. Přes půl Prahy se mi s ním na kole jet nechce. Jinde než v okolí Ohrady černý výlep není?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: černý výlep

20.10.2012 01:22 vložil Bohdan Ganicky

Takhle to mysleno nebylo. Ostatne i pred vylepovanim samolepek na vchodove dvere bylo durazne varovano ze strany koordinatora dobrovolniku. Asi jsem to nezformuloval zrovna idealne.

Jestli se chces pripojit, tak super! Vyrazil bych bud zitra nebo v nedeli pres den. Kybl beru urcite, bez vody to asi nepujde. Kolem Ohrady je to asi nejmarkantnejsi, nikde jinde jsem si vylepu na sloupech nevsiml.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: černý výlep

22.10.2012 01:17 vložil Lukáš Findeis

Tak jsme dnes za něco přes tři hodiny odstranili vše od Vápenky po okolí autobusové zastávky Ohrada. Někdo jiný by zítra měl odstranit zbytek. Kdyby ti dobytci aspoň přelepovali jiný plakáty... Způsob, jakým tapetovali, byl opravdu úděsnej. Plakáty na každém sloupu a aspoň dva nad sebou. Ideálně přímo na lampě :-) To se moc dobře sundavá :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: černý výlep

22.10.2012 15:53 vložil Josef

Chlapi, díky za úklid :)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: černý výlep

19.10.2012 21:33 vložil Lukáš Findeis

Problém je v tom, že se na kampani podíleli převážně dobrovolníci (ne kamarádi) a asi to někde se svým zapálením pro věc přehnali. Nevinil bych z výlepu Zelené. Činnost dobrovolníků se dost dobře monitorovat nedá a na kampani se podílely tři strany a jejich příznivci. Zajímalo by mě, jestli by někdo byl ochotný pro Kozumplíkovou nebo Křečka pracovat aspoň den zadarmo.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: černý výlep

23.10.2012 14:26 vložil Mirek

Plakáty Křečka jsou nalepené na mnoha kandelábrech v okolí Škroupova náměstí. Bude je on také uklíízet? Ví o tom paní Kozumplíková a dala by mu i přesto svůj hlas.


Reagovat  Reagovat s citací


Jsem proti korupci

19.10.2012 19:02 vložil Josef

proto nevolím dlouhobobě ani ODS ani ČSSD


Reagovat  Reagovat s citací


Mileno, dík

19.10.2012 13:35 vložil faďýk

Mileno, díky tomu blábolu, kterej je víceméně o tobě (nepovolené akce, jeden (lživý) slogan, nulový program), jsi mě přesvědčila, že Michálek bude asi dobrá volba. Dík


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Mileno, dík

20.10.2012 13:59 vložil Neklan

v 1.kole jsem volil Křečka, po výzvě madam Mileny v druhém kole Michálka :-D


Reagovat  Reagovat s citací


Jiz bylo dost MK

19.10.2012 13:13 vložil Zdeněk

Doufam, ze zhrzena pani Kozumplikova jiz nikdy nebude zastavat zadnou verejnou funkci. Ani drtiva porazka v prvnim kole ji nevedla k sebereflexi a nechape, proc lide ji a jeji stranu za politiku, kterou predvadela na Praze 3, jiz nechteji.


Reagovat  Reagovat s citací


Podívejme

19.10.2012 10:29 vložil Ládík

Milena Kozumplíková se nám nějak rozepsala. To není na tomto serveru obvyklé. Obsah stojí za to.

Vybírám (a komentuji) :

- bližší je mi samozřejmě slušný člověk.....
(Opravdu? Co tak najednou? Milena zjevně myslí Křečka)

- ....který má alespoň program širší, než jediné heslo: odstraním korupci.
(Milena nenávidí Michálka a jeho heslo)

- Snaha (o odstraněni korupce - pozn autor) by měla být samozřejmost, ne přednost či dokonce program na 6 let.
(A kde bylo toto heslo v programu ODS v minulých letech? Co udělala Milena proti korupci v minulých letech, když je to samozřejmost?)

- Z důsledků této volby, tak jak zatím proběhla a dále se rýsuje, se bude naše země dlouho vzpamatovávat.
(Nezvolili jste mě, přitom já jediná jsem mohla tuto zemi zachránit. Stejně, jako jsem zachránila Prahu 3 před jistým zánikem)

Mileno, děkujeme. Ale bohužel, Senát jako přilepšení k důchodu nevyšel.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Podívejme

20.10.2012 13:56 vložil Neklan

ta dáma je už úplně mimo realitu, doufám že už o ní moc neuslyšíme


Reagovat  Reagovat s citací


Nadace

20.10.2012 15:37 vložil Mirek

Paní Kozumplíkové byla při odchodu z funkce zřízena nadace a MČ Praha 3 do nadace převedla 2 miliony a to díky hlasům členů ODS v zastupitelstvu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Nadace, všude tvář dobračky s modrým zlem.

21.10.2012 10:20 vložil kája z radnice

A to nejdříve chtěli soudruzi z ODS převést do jisté nadace 20 melounů! Viz zápisy z jednání zastupitelstva. K této situaci by se mohli vyjádřit zastupitelé opoziční z minulého volebního období. Tak pro upřesnění to bylo Mirku. Ona a ODS umí dobře odklánět veřejné prostředky!
Jen malou poznámku. Modrá soudružka Koza plíková, mineraložka, bude dnes vést nadaci prvního starosty Žižkova -Hartiga a spolu s kmotrem PH ,, amaterským boxerem se vydávat za ochránce historie a rómského sportu- ať předává pohár soudruha kmotra Hurdy v boxu. A ať nám oba obšťastňují etiku politického chování a tradiční žižkovský rómský sport . A proto ještě více center boxu a posiloven, více heren, které se za vedení s. Kozy plíkové a politiků ODS na MČ Praha 3 řádně rozšířily. Zeptej se na herny občane! A na budky pro členy ptákostrany (pašalíky). Např.na ředitele FN Královské Vinohrady, proč Poliklinika na Jarově byla prodána podnikateli, jak privatizoval s. Mladý Wirth svoji kliničku. To by bylo věcí mineraložko! A už odstrať se svým politickým týmem ty své obličeje z politické reklamy. Neumíš soudružko odejít včas! A celá podnikatelská ODS se probuďte! Lotry si na triko nevezmeme!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Podívejme na postoj s.Kozy plíkové

21.10.2012 10:37 vložil martin z jiřáku

Nejvíc mne děsí její "politická prozíravost" Jistým způsobem je to hulvátství k lidem a její přezíravost k nim! Bez ní to bude špatné, už vidí co se rýsuje s naší společností! Místo toho, aby nastolila sebereflexi ptákostrany s žižkovskými kmotry a diletanty, ale řádně zvolenými(!) bude lidi strašit svými vizemi! Lidé straně ODS řekli dost, ale ona to spolu s lemlem z Motoroly Rožnov jaks nechápe a nemá žádnou odpovědnost za krajské a senátní volby!
Takže paní bývalá starostko, váš volební slogan zcela propadl! Je čas pochopit, že příplatek k důchodu-senátorský plat, ani peníze za představenstvo SKM nebude! Musí vám postačit starobní důchod, se kterým značná část důchodců musí díky zlodějské politice koalice v čele s ODS vystačit! A tvému volebnímu týmu posílám židovskou anekdotu - dej lejno do kredence, ono se začne tvářit jako dort! Očekávám velké změny v ODS!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Podívejme na postoj s.Kozy plíkové

21.10.2012 13:22 vložil luca

Je opravdu neuvěřitelné jak se nezvolení senátoři, dle zástupce šéfredaktora MF Dnes outsideři, dokáží chovat. Čtu-li napříč médii tak jsou enormě zhrzeni, jak si občasné mohli vybrat někoho jiného a je ingorovat. Např. na www.kozumplikova.cz se dočtu proč by měla volit udavače. Jinde řekla, že boj proti korupci je samozřejmost. A tak dále v jejích výlevech. Následně s k tomuto vyjadřování přídá p. Křeček. Pane Křečku, dle některých mých přátel, kteří se s vámi setkali jste opravdu slušný člověk. Ale promiňte mi - s prohrou se musí počítat vždy. Myslím, že v 74 letech už jste upracovaný. Ono to chce taky mladší. No a před chvílí stejná rétorika od p. Vlčka na Šumpersku. Tak mi z toho vyplývá, že ODS a ČSSD (i přesto, že vyhráli), resp. její prohravší kandidáti mají jakýsi psychický problém. Možná tíže hypoték nevím. Ale zájem o blaho země to teda určitě neni.
P.S.: Doufám, že nové vedení Radnice MČ Praha 3 utípne penězovod do nadace pí. Mileny. Nehodlám ji ze svého platit živobyti. To si holt musí hledat sponzory. Jako každá nadace. Třeba někoho od boxu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Podívejme na postoj s.Kozy plíkové

28.10.2012 09:38 vložil pěnkava

I když modrá soudružka "mineraložka" Koza plíková propadla v senátních volbách již v prvním kole, stále ten její rozvážný ksicht vidím ve vitrinách na Flóře, na Sladkovském náměstí - myslím si, že by už skutečně měla odejít z placené politiky a spolu s vedením oblastní rady ODS ss. Hurdou a Bc.kulturním zastupitelem s. Pechou do h.....! A přidejte se zastupitelé- ruku v ruce s majetkem ss. sladkovský, zemane (pašalík FNKV), jungwirthe, bobe hoffmanne, a lidi jako jsou z pašalíků- Pražská parkovací zdenda lochman, bývalí ředitelé SKM Praha 3! No prostě korytáři s mizerným vzděláním!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama