Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: to si děláte legraci

28.1.2016 17:58 vložil Jan Knížek

Shodit ze stolu projekt Obchodního centra je základ, aby vůbec mohla debata začít... a ne se bavit o snížení nějakého patra. Tady přece musí být vypracován komplexní urbanistický plán, na to by měla radnice vyhlásit soutěž. Hlavní je vybrat, kdo bude v komisi, tam musí být respektovaní odborníci.
Žaloba smysl pochopitelně má, protože se nestaví ten nesmysl, na druhou stranu by mělo vedení projevit nějakou konstruktivní iniciativu a to na prvním místě smyslu plné využití historické budovy. Dle mého, ne nějaké megalomanské galerie... na druhou stranu proč by tam nějaká nemohla být. Ty prostory jsou obrovské a měly by poskytnout lidem práci. Co bude kolem, se teprve musí odvíjet od té historické budovy. Zde se má plánovat něco na nejméně tři, čtyři generace. Během tohoto období může být v Evropě válka, bude toto území na tento stav připraveno? I s touto verzí by měl projekt počítat. Zde je spousta otázek. Obchoďák je už z horizontu deseti let naprostá blbost a architektonicky už teď je starý.

"Jinak řeči o feťácích a bezdomovcích mi do pusy nevkládejte." to přece nedělám, to mluvím obecně, protože tuto nejapnost furt slyším i zde v diskuzi...antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama