Diskuse

Pražské matky předaly dopravní studii do rukou MČ Praha 3

Vložit nový příspěvek

Kdo má na starosti školství v Radě MČ Praha 3?

15.12.2010 11:57 vložil žižkovák

Nikdo z modrých kádrů na odboru školství a radní pro školství neprojevil zájem? Asi tam modráci nemáte co dělat! Už se probuďte a vykonejte něco pro školství na Praze 3 ( kromě Vaší zbytečné ch fotovoltaické elektrárny na objektu ZŠ "Na Rybníčku"
Současně předejte tento m,ateriál pí starostce Ing. Hujové.


Reagovat  Reagovat s citací


pomoc

7.12.2010 20:59 vložil Zdeněk Čihák

Bydlím v Lupáčově ulici a bohužel jsem před rokem viděl bezvládné tělíčko malé Anežky těsně po nehodě na rohu ulic Prokopova, Rokycanova. Jednoznačně souhlasím s dopravními změnami ve prospěch bezpečí našich dětí a pokud budu moci pomoct, pokusím se. Zdeněk Čihák, tel. 731 134 182. Rada MČ Prahy 3 by měla prosazovat spíše takovéto důležité věci, než se prát za výstavbu dalších nesmyslných obytných objektů zajišťujících prospěch pouze jim!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: pomoc

9.12.2010 01:06 vložil chk

Zažil jsem něco podobného na křížovatce na Ohradě. Tam je tramvajový ostrůvek bez zábradlí a přechod snad přes čtyři pruhy. U ostrůvku stála sanitka a na zemi zpod deky vykukovalo malé tělíčko. Viděl jsem to jen z tramvaje, ale vůbec jsem z toho neměl dobrý pocit. Na tomto přechodu se bojím přecházet i já. Své dítě jsem důkladně instruoval, ale stejně mám strach.
A nejhorší na tom všem je, že celá tato křižovatka i s tramvajovými ostrůvky nedávno prošla velmi nákladnou rekontrukcí, která se však zcela minula účinkem. Jediné zlepšení je snad na zastávce Biskupcova směrem z centra, ale i tak je to v těchto místech masakr. Vyhozené peníze z našich daní, odpovědný není nikdo.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: pomoc

21.12.2010 12:06 vložil žižkovák

Za tento stav byl zodpovědný odbor výstavby (s.převlékač kabátů Ing. Urban- dinosaurus ještě z období komančů). A taky radní pro dopravu ! Ten tam již není, ale je alespoˇv Pražské parkovací! Tito lidé se necíti vinni za tuto tragedii? Styďte se alespoň! Vše hovoří pro AUDIT na radnici MČ Praha 3 a v SKM Praha 3, a.s.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama