Současné kauzy Prahy 3 - všeobecná diskuse

Reakce na příspěvek

Čistota ovzduší na Praze 3 za 70 mil. Kč

5.2.2012 15:06 vložil luca

Dobrý den, někdy cca před měsícem jsem našel malý článek v jedněch bulvárních novinách s tímto textem: "Obyvatelé třetí městské části budou nově znát kvalitu vzduchu, který denně dýchají. Praha 3 si tuto službu objednala na dalších patnáct let a zaplatí za ni sedmdesát milionů korun". Tolik citace. Tak jsem se snažil někde tyto informace najít - bohužel bezúspěšně (je možné, že špatně hledám, ale možná také v přemíře informací, které z MČ Praha 3 my obyvatelé dostáváme jsem je mohl přehlédnout). Jenom jsem našel usnesení rady č. 220 ze dne 20.4.2011 (http://www.praha3.cz/volene-organy/rada/usneseni/x2011/usneseni-rady-c-220-ze-dne-20-4-2011.html), kde rada schvaluje provedení koncesního řízení pro "Výběr koncesionáře pro poskytování monitoringu čistoty ovzduší na území Prahy 3". Realizací koncesního řízení byla pověřena AK Holec, Zuska & partneři za 980.000,- Kč, resp.1,176.000 vč. DPH. Neví někdo, kde bych ty informace o ovzduší našel? Je to samozřejmě k ničemu, protože mě osobně (předpokládám, že i ostatním) to nijak k ničemu nepomůže, ale když už za to platíme my všichni cca 4,6 mil ročně tak bych se rád kouknul. Děkuji a zdravím

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Re: upřesnění k jedné fotografii pana Vaňka

Paní má pravdu, ten dům v pozadí na Koněvově ulici tam pořád stojí.
pokračování

Re: upřesnění k jedné fotografii pana Vaňka

Paní má pravdu, ten dům v pozadí na Koněvově ulici tam pořád stojí.
pokračování

Koněvova

Proč prejmenovavat po 75letech již zazity název v době kdy jsou peníze zapotřebí úplně jinde. Radši za to nechte opravit dezolatni silnice na Praze 3. Stále jen mrhate penězi aby jste se ...
pokračování

Přejmenování Konevov. ulice

Navrhuji přejmenovat Koněvovu ulici např. na ulici Jana Masaryka.
pokračování

Re: Re: Re: upřesnění k jedné fotografii pana Vaňka

Dobrý den, paní Kopecká, můžete se mně, prosím, ozvat? Jsem rodačka ze Žizkova Moc děkuji JG
pokračování