Arogance moci na Praze 3 - pokračování

Reakce na příspěvek

Re: Mentální ubozaci

7.7.2010 10:37 vložil Jadran

Nad touto reakcí se musím pousmát :). Toto může napsat jedině člověk, který je zcela neznalý politických zákonitostí v demokratickém státě. Každá volená veřejná funkce s sebou nese rizika toho, že lidé prostě budou naštvaní, když s nimi politik začně VYJEBÁVAT. V normálním státě se takový politik dlouho neudrží ve funkci, protože buď mu to voliči spočítají ve volbách, nebo prostě sám rezignuje pod tíhou ostudy z toho plynoucí. V Česku je to ale jinak - ono vyjebávání s občany a voliči (omlouvám se za ten výraz, ale trefnější jsem nenašel) se tu stalo národním politickým sportem. Teprve poslední volby ukázaly, že už toho mají lidé dost. Pokud se pan Ikarus cítí ukřivděný, ať nám tedy on vysvětlí, jak přišel Hurda k Akropolis, jak to bylo s Lochmanovým bytem (respektive byty), a další hezké kauzy Prahy 3...

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

voda

dobrý den kam pak se poděl karel berka po tý jeho vodě a potom co jsme se málem porvali v desperádu v liberci 2015 ho nikde nevidím nevzal náhodou kramle?
pokračování

Re: Drogové doupě v Bořivojově ulici

Tak hlavně že máte v 1:30 ej em čas sledovat pochybné existence. Vaše argumenty mě natolik znervoznili, že jsem Vám musel odepsat. Starejte se o sebe a marihuanu přnechte nám, pochybným ...
pokračování

Re: Je to děs a hrůza

Nevěděl jsem, že sedět na zemi je trestné... v Praze žiju celý život, avšak jsem z vesnice, tak mi sezení na zemi připadá normální, ale asi jsem divnej
pokračování

Otázka

A jak je to se sexuální orientací pana faráře?
pokračování

Reakce Štěpána Štrebla na článek.

Na níže uvedené adrese, je možné se seznámit s názory Štěpána Štrébla na článek. https://www.facebook.com/vitek.kalisz/posts/4124815290897021
pokračování