Diskuse

Soupis firem, v nichž se angažuje Pavel Hurda

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: vítejte!

12.2.2012 17:56 vložil Odsedel

Dobré odpoledne pane Stejskale, to není článek, ale výčet firem, z něhož vyplývá jen to, co si chce kdo dovodit. Vaše vyjádření o tom, že Hurda využívá svého postavení ve veřejných institucích k vlastním podnikatelským aktivitám je na hranici zákonnosti. Pokud takové poznatky máte - a nejspíš ano, když o tom tak suverénně píšete, je vaší občanskou povinností toto nahlásit orgánům činným v trestním řízení, pokud to náhodou nevíte. V opačném případě se dopouštíte trestného činu pomluvy.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: vítejte!

15.2.2012 18:34 vložil Pavel Stejskal

Dobré odpoledne,

prokázat takovou věc je poměrně obtížné, ale mnoho nepřímých důkazů bychom našli. Stačí uvést několik situací, u kterých je pan Hurda ve střetu zájmu. Mám na mysli hlavně palác Akropolis, ale i jiné firmy, ve kterých pan Hurda figuruje a kterým byla přidělena zakázka ve veřejném tendru (k těmto tendrům nejsou k dispozici informace, včetně zadávací dokumentace, protože tyto informace ze zásady drtivá většina zastupitelů ODS na Praze 3 neposkytuje). Toť stručně o tom, proč se o p. Hurdovi vyjadřuji jak se vyjadřuji..


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: vítejte!

17.2.2012 04:45 vložil XXX

Tak proč s tím nic neděláte, když je to podle vás pravda? Ano, to je typický český syndrom. Stěžovat si, ale neudělat nic konkrétního pro zlepšení situace. A pak se vše zredukuje na pomluvy. Ty frčí...a nevyžadují mnoho energie. Protože kdybyste něco udělal, pak by vás ten někdo mohl třeba nemít sníst, protože mu to všechno v Praze 3 patří...policie, soud, úředníci. Jak české...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: vítejte!

19.2.2012 12:08 vložil Pavel Stejskal

Není pravda, že s tím nic neděláme. V brzké budoucnosti proběhne žaloba na PH v souvislosti s neprůhledným tendrem na rekonstrukci panelových domů v Lupáčově. Opakovaně naši zastupitelé (opoziční) interpelují p. Hurdu atd. Kdybyste se sám osobně angažoval, možná byste pochopil, že se nejedná o věc snadnou. Mimochodem, jak se angažujete Vy?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama