Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Re: vítejte! Připomínám,tajemník se vožral jako doga

12.3.2012 22:58 vložil xyz

Odpov졡d pro XXX-obhájce pana Ing.Fišera- ostudného tajemníka Úřadu MČ Praha 3. On se po ožrání jako doga dokonce omluvil (sic) a modrá totalita vedená Kozou-plíkovou ho poplácela na zádech a Petříčka tam i nadále ponechala! A navíc mu zajistila ve Správě majetkového portfolia Praha 3 a.s. členství v jeho představenstvu s měsíční prebendou 11,7 tis. Kč. Takhle se to dělá s korumpováním! A pokračuje v dnešní době! Nenahraditelnej! A v období modré tsunami (zastupitelská demokracie s více než 19 modráky koalice TOP09 a většinou dinosaurů z ODS (hurda, pecha, hoffmann, matušek, sladkovský, jungwirth, zeman- většinou "podnikatelé" z a.s. Praha 3)! A ke korumpovaným z ODS se nám řadí svazáci z TOP09- simeon popov-místopředseda představenstva Investiční a rozvojová Praha 3 a.s. s měsíčním oboluskem 11,7 tis. KčI a jakýsi žipaj -člen představenstva z Pražské parkovací. Tam má pašalík absolutní budižkničema Zdenda Lochmanů- bývalý místostarosta z modré totality( to se dříve dávalo "jen" 6,3 tis.Kč). A protože mu to všechno bylo málo (vypadl z kola ven (volby) dostal ještě jeden pašalík v Investiční a rozvojové jako člen představenstva (pouhých 11,7 tis.Kč! ) A bez odborného vzdělání stejně jako předseda oblastní rady 160 modráků z ODS!
Takhle se má vládnout! Pašalíky pro neschopné a všehoschopné! A nestydět se lhát! Viz svazačka Hůjová jako starostka! Privatizace, cancy a cancy, 13 měsíců balamutila občany o "pravidlech" privatizace. To co koalice propasírovala (i se soudružkou Hronovou z KSČM) je tzv. Průjem, který v prosinci na zasedání předložil svazák prcíř kalousek! Taky "odborník"-technik kamery, ožral se a na večírku a šou.... na WC! Machr! Neměli by být za takovou privatizační "práci" se svazačkou hujovou z VŠE odejiti? Ve slušné společnosti se nelže! V Hurdystánu je ale vše možné!!!!
O pravidlech privatizace nám hezky povídala soudružka Ing. hujová- "Nejsem omezena mantinely" v květnových (2011) lŽižkovských listech. Nic se z té "intenzivní " práce nepoužilo! Prostě nás třináct měsíců balamutila! Proč se ty výsledky této práce nepoužily? Hezká tvářička - ale umí prd! Měla by proto ODSTOUPIT!!antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama