Diskuse

Manifest „Veřejnost proti korupci“

Vložit nový příspěvek

Já tedy nevím.

2.6.2011 09:26 vložil Tomáš Němec (Tomův deník)

Já tedy nevím. Pořád jsou nějaké iniciativy, které se nakonec zvrhnou. Děkujeme, odejděte. Děkujeme, odcházíme. Vyměňte politiky. A podobně

Je to únavné.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Já tedy nevím.

2.6.2011 10:36 vložil Jirka

Máme demokracii postavenou na systému politických stran - berte to jako fakt. Většina lidí není s prací politiků spokojena, ale svou nespokojeností rozhodně nezmění fakt, že politici za nás rozhodují a budou i nadále rozhodovat. Vidím jedinou šanci na změnu. Že do těch politických stran začneme houfně vstupovat. Zatím to jsou prázdné schránky bez valné vnitřní konkurence. Politická angažovanost v ČR je oproti západnímu světu zlomková.
Není třeba mít poslanecké ambice, ale stačí do strany vstoupit, dvakrát za rok přijít na nějaký sněm a volit v primárkách. Už to je samo o sobě daleko užitečnější než na politiky pouze nadávat.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Já tedy nevím.

2.6.2011 11:54 vložil chk

Založte si Tome iniciativu "Děkujeme, že kradete ve velkém" a můžete být vcelku spokojen, ne......?
Pro mě byl únavný socialismus, kdy jsme všichni věděli, že ti nahoře to vedou do pr..... a nesměli jsme otevřít hubu. Jestli se Vám po takové době stýská, prosím. Nemohu s tím nic dělat.
Principem demokracie je zpětná vazba. A čím silnější, tím lépe. Jestli bude také kvalitní je jenom na nás.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Já tedy nevím.

2.6.2011 12:55 vložil Tomáš Němec (Tomův deník)

Každý se angažujeme nějak. Založil jsem za život už několik iniciativ, vždycky to skončilo na pasivitě tzv. slušných lidí a aktivitě kariéristů, kteří jsou přes mrtvoly. Momentálně jsem tvůrcem iniciativy "Nerušte stanici Praha Českého rozhlasu", která mě časově vyčerpává. Odkazy http://nerustestanicipraha.sblog.cz/ , http://www.facebook.com/pages/Neru%C5%A1te-n%C3%A1zev-stanice-Praha-%C4%8Cesk%C3%A9ho-rozhlasu/146179198767013


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Já tedy nevím.

3.6.2011 12:03 vložil chk

OK :-) Jednou to třeba dopadne.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama