Diskuse

Videozáznam ze zasedání zastupitelstva 11.11. 2010

Vložit nový příspěvek

Předpokládám...

18.11.2010 15:19 vložil Pedro

Předpokládám, že na záznamu chybí policie, která o síle několika mužů asistovala před vchodem do hotelu, kde se konalo zasedání, soukromé bezpečnostní složky o síle cca 6 lidí, které byly přítomny přímo v jednací síni, atd. Škoda, takto to nemá ten správný účinek na čtenáře, kteří si video pustí. Na zasedání to totiž vypadalo mionimálně jak při příjezdu papeže. A to ještě nevíme, kolik tam bylo "tajných". Holt to má Hurda dobře pojištěné. Je to další signál o tom, že na radnici se nic nezměnilo.

Mimochodem, prý oficiálním důvodem, proč se už skoro rok zastupitelstvo koná v pronajatém hotelu, je to, že ve standardní zasedací místnosti radnice je nějaká výstava, kterou za celou dobu navštívili asi 2 návštěvníci. Není to srandovní? :)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: ... soukromé bezpečnostní složky

18.11.2010 15:39 vložil Tomův deník

Když jsem si chtěl o přestávce udělat fotografii paní starostky Hujové při interview s panem Ptáčkem, pan ochranka, který střežil jednací prostor mě nedovolil pro záběr udělat jen jeden krok, aby mi ve výhledu nepřekážel barpult.

Jinak ze záznamu ke konci je pěkně vidět, jak nově zvolená starostka paní Hujová (TOP09) jednání řídí tak, aby se nedostala do rozporu s panem místostarostou Matuškem (ODS).

Jestlipak ty soukromé bezpečnostní složky platila radnice nebo snad pan Hurda ze svého???


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama