Diskuse

V Praze 3 uzavřela koaliční smlouvu vítězná TOP 09 s ODS

Vložit nový příspěvek

Tak konečně jste se spojily!

16.12.2010 11:43 vložil Nestačil jsem se divit. Proklaté spojení TOP a ODS

Nechápu jak je možné uzavřít smlouvu o vládnutíé na řadnici MČ Praha 3 s dinosaury ODS, zvláště oceňuji, když stejní lidé, zvolení do zastupitelstva Prahy 3 a zastupitelstva hl. města Prahy (ss. Pecha a Hurda), kteří si na velké radinici s TOP 09 vytírají prd.. el a na Praze 3 si rádi budou rozdělovat posty radních uvolněných a neuvolněných a navíc různé lukrativní měsíční odměny za "válení" se v a.s. městské části 3.
Opravdu TOP 09 na MČ 3 přineslo toto spojení koryta? Rýsovala se tu možnost protiODSácké koalice- vždyť se i na vládní úrovni ukazuje korupční chování jejich exponentů! A což takhle na Praze 3 uskutečnit forenzní audit SKM Praha3 a veškerých veřejných zakázek! TOP 09 čiňte , už je čas, jinak zklamete důvěru občanů, kteří Vám v naivitě svěřili výkon zastupitelských práv! Lotrů (a především z OVRODS )máme stále přehršel!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Tak konečně jste se spojily!

16.12.2010 16:36 vložil Mgr. šmíd

Považuji zvolení Pavla hurdy ve volebním obvodě 7-takhle si svině z ODS rozparcelovali Prahu, aby se zase vrátili do řízení hl. města za volební podvod! To, že se kolem tohoto lotra-kmotra něco děje je již pro Źižkováky normální. Podvody, korupce, vše má svůj řád- politickým pokrytím (politici se kryjí jako feny!) Podvody typu Akropolis, granty k vytunelování veřejných peněz, vše je pro tuto modrou společnost normální! A až naserou pořádně lidi ať se nediví. Nevzdělaní, ale mocní kmotři! Nebudu se ani divit, až bude lotrkmotr kandidovat do senátu za modráky! Lépe by mu slušely tepláky!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama