Diskuse

V Praze 3 uzavřela koaliční smlouvu vítězná TOP 09 s ODS

Vložit nový příspěvek

achjo

10.11.2010 23:28 vložil Stepan

tak tohle jsem tak trochu necekal, nejradsi bych ten hlas TOP09 co jsem jim dal do magitratu vzal zpatky, je videt ze na zizkove se asi nikdy nic nezmeni, hurdova monarchie tady zrejme bude fungovat jeste po mnoho let.... to uz bych tu snad radsi videl komunisty s CSSD, alespon by byla nejaka zabava.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: achjo

11.11.2010 09:07 vložil Josef

...bez komentáře:

Proč je nutná změna na komunální úrovni? Protože je nutné strom léčit od kořenů!

Při hodnocení nesrovnalostí, vzniklých činností stávajících členů zastupitelstva MČ Prahy 3, je zapotřebí postupovat objektivně a racionálně; odstraňovat pochybení nekompromisně a hospodárně. Jsem přesvědčen, že řada rozhodnutí zastupitelstva jsou rozporuplná a nikoli v souladu se zájmy všech obyvatel Prahy 3. Takovéto chyby považuji za fatální, i s ohledem na fakt, že členové zastupitelstva zastávají především veřejnou funkci.

Posláním člena zastupitelstva je vyvíjet maximální úsilí pro nalezení řešení konkrétních problémů městské části a jejich rychlá a efektivní realizace. Do budoucna je nadále nepřijatelné, aby jakákoli činnost zastupitelstva byla netransparentní a utajovaná, neboť nelze pominout skutečnost, že jde o činnost veřejnou a pro veřejnost, přinášející užitek všem a ne pouze některým jednotlivcům.

Hlavním úkolem nového zastupitelstva bude se maximálně otevřít obyvatelům Prahy 3, více naslouchat jejich potřebám, více pro ně pracovat a více zracionalizovat a zefektivnit praktickou realizaci zvolených řešení. Bude nutné provést nezbytnou reorganizaci a nebát se inovací.

Mgr. Simeon Popov, kandidát do zastupitelstva MČ Praha 3

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jsem rodilý Žižkovák. Zaujatým, svým věkem ovlivněným pohledem jsem pozoroval a pozoruji dění kolem sebe. Postupně jsem začal rozeznávat více a více aspektů majících vliv na spokojený život. Bohužel, jsem nucen konstatovat, že zajímá-li se o ně někdo více, příliš důvodů ke spokojenosti nemá.

Nejvíce na mě působí okolí, kde trávím největší část života. Tedy Žižkov. Nemůže mi být lhostejné, pokud reprezentant někoho, koho jsem bláhově volil, naprosto bezostyšně a proti veřejnému zájmu likviduje udržované zelené plochy, někdy i s pietním místem. Příklad? Parčík u ulic Kunešova a Nad Žižkovskou vozovnou, u bazénu Pražačka, který vedení radnice za prodalo „za hubičku“ neprůhledné a.s. za účelem výstavby luxusního bytového domu.

Podobných příkladů by se našlo více. Sama se nabízí oblíbená otázka „cui prodest?“ neboli komu to slouží? Voličstvu ne. Zřejmě tedy vlastním kapsám zainteresovaných. Opravdu chceme takovéto pohrdání názorem obyvatel dále snášet? Já tedy rozhodně ne. Blíží se jedinečná možnost svůj názor vyjádřit. Blíží se komunální volby. Každý, komu na tom, kde a jak žije, záleží, by měl volit tak, aby nebyl za pár let rozčarován, cože to radnice provádí.

Jan Vokál, kandidát do Zastupitelstva MČ Praha 3

> ------------ Původní zpráva ------------
> Od: Martin Dlouhy <martin.dlouhy@gmail.com>
> Předmět: Re: Prohlášení politických stran a TOP09 Prahy

> Datum: 12.7.2010 12:40:26
> ----------------------------------------
> Dobrý den,
>
> to že se TOP09 nepřipojila neznamená ještě nesouhlas s prohlášením.
> Spíše jde o to, že jako zřejmě nejmladší politický subjekt ještě nemáme
> dokončený program pro Prahu 3, zatímco pro ostatní subjekty jde 4 roky
> politických bojů. A tak vznikly pochyby, zdali se v takové situaci veřejně
> zavazovat k čemukoliv, když to není možné vyhodnotit souhlas vzhledem ke
> schválenému programu.
>
> Doc. Martin Dlouhý, TOP09


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: achjo

12.11.2010 10:30 vložil Tomův deník

Překopírovanému příspěvku pana Martina Dlouhého vůbec nerozumím.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: achjo

14.11.2010 18:11 vložil EWCZ

Ze jste to necekal? To jste asi pekny politicky naivka... TOPka na Pze 3 byla narychlo schrastena prave pro tento ucel, aby vychytala hlasy "pravicovych" nespokojencu a zachranila je pro pokracovani Hurdistanu.
Povedlo se, co?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: achjo

14.11.2010 22:43 vložil Pražan odjinud

Ono tak černobílé nebude. Tipoval bych to asi tak, že vzhledem k rychlosti, v jaké buňky TOPky vznikaly, mohly vznikat dost různorodé, podle toho, kdo se v daném místě chopil iniciativy. Lze se tedy domnívat, že pokud se našel někdo předvídavý v ODS na P3 ve správnou chvíli (já nevím, kdy TOPka na P3 vznikla, ale pokud to bylo krátce před komunálními volbami...), klidně se mohl o místní buňku TOPky "postarat". Ale většinou dává ODS v městských částech přednost ČSSD před TOP09.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama