Diskuse

TOP 09 v Praze 3 předložila ODS návrh koaliční smlouvy

Vložit nový příspěvek

ODS odsouhlasila koalici

9.11.2010 07:27 vložil Michal

Koukám, že už porcujou medvěda...

http://praha3.regiony24.cz/12-102443-ods-v-praze-3-odsouhlasila-koalici-s-top-09--ceka-na-jeji-odpoved

Myslím si, že tímhle si TOP09 celkem spolehlivě podřezává pod sebou větev pro příští komunální volby. Podle ztrát křesel ODS v těchto komunálkách, je tohle přesně to, co asi většina lidí na P3 nechtěla - ODS opět ve vedení.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: ODS odsouhlasila koalici

9.11.2010 07:45 vložil j.svrcek

a je to v háji!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: ODS odsouhlasila koalici.Omyl či přípravený podvodyl či

15.12.2010 15:49 vložil žižkovák přes 40 let!

Za největší chybu TOP09 na MČ Praha 3 po volbách považuji znovuoživení šance pro ODS, vedenou předsedou oblastní rady ODS Praha 3 panem Pavlem Hurdou. Při vytvoření koalice s ŽNS a ČSSD by došlo k tomu, aby ODS na Praze 3 představovaná dnes zastupiteli ss. Pechou, Hurdou, profláknutými lékaři Zemanem, Jungwirtem, znovu šplhajícím Matuškem, Sladkovským, neumětelkou aranžérkou Vranovou konečně dostala přesdržku (obrazně) a vypořádala se s kmotry, kteří dále budou působit i jako zastupitelé na velké radnici! Což těch průserů bylo tak málo?
Proto si myslím, že PH pracoval tak, aby si vytvořil na základě známostí vhodné členy TOP09 na Žižkově (Hujovou, Hellera ) a tak jim předali moc, přičemž koza zůstala celá (ODS) a vlk (občané) se nažrali!
Pak že není PH politik- bohužel ho nemá kdo nakopat jako pana Drobila- ostravského právnického magistra! Holt k politikaření stačí vyučení se topenářem, potom dálkově maturita pod křídly ÚV SSM, pak likvidace Borse, starosta za OF a později za ODS. A pak nahoru! Chlast a mladé holky! Později Akropolis! Podívejte se na tuto kauzu jak se vydělávají peníze! Dnes ve městské firmě Pražská plynárenská s majetke, přes 1 mld.Kč v představenstvu firmy! A to nese víc než 2 melouny! Tak takhle pánové se dělá politika! Blb, ale s kontakty! Pecha jak bysmet. Ten je navíc blb celkový Bc.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama