Diskuse

TOP 09 v Praze 3 předložila ODS návrh koaliční smlouvy

Vložit nový příspěvek

Tak je to jasný...

2.11.2010 12:41 vložil Pedro

Před volbami se šířily jakési informace, že TOPka je na Praze 3 ovládána, nebo dokonce byla založena, Pavlem Hurdou. Nedával jsem tomu moc pozornosti, přišlo mi to jako blbost. A hle, je to tady. A budeme mít zase modrou radnici, jako posledních x let a nic se nezmění. Toto je podle mě koalice developerů. Cílem je zastavět nákladové nádraží a kšeftovat s byty. Není náhodou paní Hujová od realitního řemesla???

Nechápu, proč hlavním tématem je rozpočet? Znamená to snad, že TOPka uznala, že ODS hospodařila celou dobu se skrytým deficitem??? A co privatizace všech bytů? Na tento slib voličům se také zapomene?

Celkově souhlasím s tím, že tento návrh koaliční dohody je podraz na voličích. TOPku volila většina lidí kvůli radikální změně. Co bude tohle za změnu? Kosmetická úprava na pozici starostky a opět kmotr Hurda řídí radnici.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Tak je to jasný...

2.11.2010 13:21 vložil chk

Mě to nepřišlo jako blbost. I když jsem volil TOP09 v parlamentních volbách, v těch komunálních na Praze 3 mi mnoho příznaků říkalo, abych to nedělal. Mé tušení ase asi (bohužel) potvrdilo.
Co s tím? Defenestrace.......???
Jestli to takhle necháme, tak příště vyhrají komunisté nebo něco ještě horšího.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Tak je to jasný...

5.11.2010 16:26 vložil Carl

Co je horšího než komunisti ? Třeba slepenec žižkov sobě ? :o) to by teprve byla katastrofa, kdyby vyhráli volby :)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Tak je to jasný...

5.11.2010 16:45 vložil Kardinál

Bezpochyby. ŽNS, komunisti a fašisti vyjde to na stejno. Kdo nevolí ODS, či TOP 09 by měl být rovnou zbaven svéprávnosti.
Jen mi vrtá hlavou, co by konkrétně obnášela ta defenestrace, co tu dost lidí propaguje.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Tak je to jasný...

5.11.2010 18:02 vložil chk

Asi to co u Magistrátu v nedávné době. Prostě přinést transparenty s nápisem defenestrace. Dnes již bohužel více dělat nejde. Přičemž minulá "radnice" tak jak tam seděla by si kompletní defenestraci zasloužila naprosto jasně, o tom doufám nepochybujete.....?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama