Diskuse

Přijďte diskutovat 11.10. s budoucím starostou Prahy 3

Vložit nový příspěvek

To bude diskuze

5.10.2010 12:51 vložil občan Prahy 3

Alelujah. To bude masakr. Sice to bude nevyvážené, když hlavními aktéry budou především signatáři společného prohlášení, kteří jsou domluveni již dopředu, ale uvidíme. Navíc stále nejsou přizvány všechny kandidující subjekty, takže o objektivitě nemůže být ani řeč. Kauza3 se prostě nechová seriózně. Jinak by tu dala prostor všem, kteří chtějí prezentovat svůj názor. Jsou strany a sdružení, které marně posílají svoje příspěvky a prohlášení a nikdy zde nedostaly prostor.Občan Prahy 3 by měl mít možnost, když už taková diskuze je, slyšet názory všech kandidujících subjektů v komunálních volbách.
A ještě jeden dotaz. Za Žižkov nejen sobě bude diskutujícím jen pan Stropnický nebo toto sdružení, které jde do voleb jako jeden subjekt, dostane více prostoru a bude diskutovat též pan Rut, pan Říha atd.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: To bude diskuze

5.10.2010 13:17 vložil Jirka Ptáček

Dobrý den,
klíč podle kterého jsme vybírali účastníky je jasný a zveřejněný zde: http://www.kauza3.cz/komunalni-volby-2010/v-praze-3-kandiduje-10-stran-mluvi-se-jen-o-sesti-z-nich-proc.html

Seznam účastníků je uveden v článku, na který reagujete. Tedy Žižkov nejen sobě bude zastoupen jen jedním účastníkem.

Můžete mi říci, kdo zde nedostal prostor? Zatím jsme neodmítli žádný příspěvek k tématům Prahy 3. Zveřejnili jsme i odkaz na prohlášení Volby pro město. A vůbec... nechcete se někdy podepsat? Zatím jste jen anonymní křikloun.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: To bude diskuze

5.10.2010 13:50 vložil chk

Občane Prahy 3, Vy byste si měl raději podrobně prostudovat Radniční noviny Prahy 3, vydávané za naše peníze, a sdělit nám, kdo dostává prostor v nich. Teprve pak kritizujte jiné, kteří to dělají ve svém volném čase a za své peníze (případně za peníze dobrovolných přispěvatelů).
Já jakožto skutečný občan Prahy 3 jsem za existenci něčeho, jako je Kauza 3, velice vděčný.
P.S. Nejsem členem ani členem fanklubu žádné politické strany ani sdružení.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama