Diskuse

Máme plán proti Hurdistánu

Vložit nový příspěvek

Moc optimismu necitim.

15.10.2010 11:12 vložil EWCZ

Nicmene se obavam, ze to Hurda stejne zase dostane, maximalne se bude muset u koryta trochu smestnat s TOPakama.
Praha prece voli zasadne vpravo


Reagovat  Reagovat s citací


Plán

8.10.2010 09:34 vložil Pedro

No, plán proti Hurdistánu je jednoduchý - realizace je ale už horší oříšek. Hurda je totiž něco jako žvýkačka na podrážce - těžko se jí zbavíte. Navíc, používá klasickou ODSáckou politiku: když jsi u moci, použij všechny veřejné prostředky proti svým oponentům. Výsledkem toho je obsah radničních novin, bombardování Kauzy3 žalobami, 4 volební obvody na Praze3, propagace sama sebe za prostředky Pražské plynárenské a za prostředky obce (viz třeba zmíněné Radniční noviny), apod. Navíc si teď koupil (opět za veřejné prostředky) hlasy mnoha lidí, kteří chtějí privatizovat, tím, že v nich vzbudil dojem, že privatizace není problém a ODS na ní má zájem... Už vidím, jak se na to zase po volbách zapomene. Vůbec bych se nedivil, kdyby už byla na Stropnického nasazena nějaké detektivní agentura - viz kauza ABL, která byla zřejmě zadána také z ODS podle slov samotných poškozených :). No, děj se vůle boží.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Plán

8.10.2010 09:43 vložil chk

Žvýkačka.....? Promiňte, ale mě pan Hurda připomíná zcela něco jiného, stejně neodbytně se lepícího na podrážku obuvi :-)
-
Jinak s Vámi souhlasím. Ten pán je naprosto všeho schopný a tím je ve značné výhodě oproti slušným lidem, kteří by se zdráhali podobných prostředků proti svým politickým oponentům používat.
-
Nicméně je to na nás, bez ohledu na politické názory a sympatie k politické straně donutit tyto lidi z politiky odejít. Prostě i kdyby ODS byla stranou mojí nejmilejší (a musím přiznat, že kdysi tomu tak opravdu i bylo), s takovými lidmi jako je Hurda, Lochman & spol. v čele ji prostě nevolit. Prostě je čas vyměnit politky, jak hlásá známá předvolební kampaň.


Reagovat  Reagovat s citací


káva?

7.10.2010 22:33 vložil zirafa

Pěkný článek.
Jenom si říkám, že jste si ho po sobě mohl ještě párkrát přečíst, přece jenom ty chybky kazí celkový dojem...
Ale protože jinak vypadáte jako veskrze milý chlapec, ten hlas vám možná i dám. Nešel byste na kávu?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: káva?

7.10.2010 23:00 vložil Pražan odjinud

Nenechte se mást, ta fotka je z doby, než nastoupil na gympl.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: káva?

8.10.2010 10:49 vložil Jan Vlček

Dlouho jsem se na Kauze3 při čtení komentářů k článkům tak nepobavil, jako dnes... Snad dnešní sluníčko a optimismus vydrží i po volbách..,o)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: káva?

8.10.2010 15:16 vložil Matěj Stropnický

Zdravím. Poslal jsem redakci opravu, omlouvám se. Kávu teď před volbami už asi nestihnu, nevycházím takřka z Prahy 3 a vás zas nepustí z Troje, že?? :-) Tak leda později. K volbám ale dorazte!! Matěj S.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: káva?

8.10.2010 15:46 vložil růžový ptáček

Jejda, booožínku. Tady se nám z toho stává seznamka. Hele kucííí, vemete mě na trojku? Tedy na kávu....


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama