Diskuse

Debata kandidátů na starostu je za námi, zástupce ODS si mezi lidi netroufl přijít

Vložit nový příspěvek

Re: ODS

12.10.2010 12:29 vložil Pedro

Ano, souhlasím. Nicméně, je třeba si uvědomit, že ODS na této akci byla zastoupena. Jednak prostřednictvím pana Sotony, který nejen, že je šéfredaktorem zneužívaných Radničních novin, ale aktivní hlásnou troubou ODS na Praze 3, ale také dalšími jedinci z řad této strany, které bylo možno vidět v ochozech. Jak napsal kdysi Hurda v RM - "nemáme zájem o polemiku". ODs se bojí polemiky, protože nikdy na nic takového nebyla zvyklá a nedokáže obhájit své názory. Když jsem například viděl obhajobu Zdeňka Lochmana ohledně jeho bytu (opět v RM), říkal jsem si, že i nejzabedněnější čtenář si musí říct, že je to ubožák, který nemá všech pět pohromadě. Míchání jablek s hruškami a hra na city je z úst místostarosty fakt trapná. Ale tohle je prostě rétorika ODS - mohou si dovolit napsat a říct co chtějí, protože nepřipustí polemiku, tudíž se nedá proti tomu bránit. Ještě, že existuje Kauza3!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: ODS

12.10.2010 13:26 vložil LLLLL

clenove ODS byli v publiku, nektere z nich znam osobne. Tleskali kdyz mluvila Hujova z TOP09. Ostatne Hujova je jen takova Kozumplikova 2, Hurdova loutka. TOP 09 jak se proslycha si zalozil na Praze 3 pan Hurda.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: ODS

12.10.2010 13:30 vložil Pavel Stejskal

a jsme opět u pana Hurdy. Od známého o něm vím, že jeho aktivity sahají až do Českého Krumlova. Jen doufám, že občané konečně prozřeli a tyto pány už do zastupitelstva nepustí.

Co se týká paní Hujové, tak včera jsem kolegům z Žižkov nejen sobě říkal, že paní Hujová se zřejmě za svobodna jmenovala Kozumplíková :-))


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: ODS

12.10.2010 13:51 vložil KAREL

Pavle Stejskale, jste ubožák par exscellence.!!! ....)))))


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: ODS

12.10.2010 14:05 vložil Pavel Stejskal

pokud s některým z výše uvedených informací nesouhlasíte, stačí napsat co konkrétně Vám vadí.

Ubohý je Váš příspěvek, milý pane Karle bez příjmení!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: ODS

12.10.2010 14:09 vložil LLLLL

podle fatalni neznalosti jak se spravne pise "par excellence" tipuji na clena ODS :) vetsina Hurdovych pohunku stezi absolvovala zakladni skolu :)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: ODS

12.10.2010 14:14 vložil Pavel Stejskal

anebo sympatizanta TOP 09. Ono je třeba si uvědomit, že ne vše, co dělá TOP 09, je dobré a kvalitní. A to bych rád zdůraznil, že TOP 09 mi není nesympatické, ba naopak - ze současných stran v parlamentu je mi nejbližší. Bohužel v případě TOP 09 na Praze 3 je to poněkud jiné.. Jejich varianta řešení bytové politiky je ještě horší než v případě ODS. Raději ani nechci vědět, jaký je jejich postoj k možným variantám řešení výstavby na NNŽ..


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama