Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Socani jak lilie?

5.9.2010 22:50 vložil Zdeněk Zábojník

Zdravím Vás,
vidím, že jsem dostal roli štítu či hromosvodu, ale já nejsem ani členem vedení ČSSD na Praze 3.
Mí kolegové mohli změnit na mnohé věci názor. Na jejich minulé názory, a proč je zastávali, současné názory, a proč je zastávají, je třeba ptát se vždy konkrétních lidí.
Můj názor je, že dělat stafáž Hurdově ODS, ČSSD poškodí. Komunální politika na druhé straně není ideologickým bojem na život a na smrt.
Video jsem neviděl, protože obsahuje jen první 4 minuty, ale kdo je členem jaké komise samozřejmě vím. Myslím si, že naprosto všichni zastupitelé by měli pracovat v komisích či výborech. A jsem si jist, že ČSSD ať už bude zastupitelem kdokoliv, to podpoří.
K Vaší další otázce říkám, že hospodaření Prahy 3 samozřejmě není v pořádku. Už jen tím, že je rozpočet deficitní a k látání děr se rozprodává městský majetek.
Já mohu mluvit jen za sebe. K tomuto zpravodaji se hlásím až teď proto, že až teď jdu s kůží na trh, tj. kandiduji do zastupitelstva. Předtím jsem psal ke své vlastní potěše blog na idnes.
Počítám-li dobře, do zastupitelstva Prahy 3 kandiduje 262 lidí. Já jsem jeden z nich. Můžete-li se zde Vy a každý koho to zajímá, seznámit s mými názory, je to jen dobře pro rozhodování u volebních uren.

Zdeněk Zábojníkantispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama