Diskuse

Reakce na příspěvek

Socani jak lilie?

5.9.2010 13:35 vložil metanaqua

Pane Zábojníku,
co píšete, zní logicky. Jak jste sám uvedl, tak jste členem jen dva roky a tudíž je těžké Vás vinit. Na druhou stranu kandidujete za ČSSD, která zde svou tradici má. Když budete k nám i sobě upřímný, musíte uznat, že socani v tom tak nevině nejsou.
ČSSD se nikdy nechovala jako opozice. Minulé volební období byla v koalici s ČSSD a na lumpárnách se přímo podílela. Když se podíváte na ustanovující schůzi stávajícího zastupitelstva z roku 2006 (pokud jste to neviděl, tak opravdu doporučuji - http://www.praha3.cz/galerie/video/jednani-zastupitelstva/x2006/zaznam-2006-11-28.html), tak se socani nechali navolit do všech možných orgánů akciovek a výborů. Byli poslušnou a nic nedělající opozicí, která šla ODS vysloveně na ruku.
Vůbec nejde jen o kontrolní výbor. ČSSD měla své lidi v dozorčích radách obecních firem, které spravují polovinu obecního rozpočtu. Jestliže občanům a aktivní opozici bylo toto hospodaření skryto, tak členům ČSSD nikoliv. Sociální demokracie neměla hlídat jen kontrolní výbor, ale i zmíněné firmy. Chcete říci, že vše bylo v pořádku? Nikdy se žádný socan neozval.

A vůbec by mě zajímalo, proč se ČSSD (vč. Vás osobně) přihlásila k tomuto zpravodaji až nyní a ne před lety? Proč až před volbami a ne uprostřed funkčního období? Snad nefungovala?antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama