Diskuse

FOTO: Členská základna občanského sdružení Žižkov nejen sobě se rozšířila o stovky nespokojených nájemníků

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: privatizace a najmy

23.3.2009 18:11 vložil Čenda

jistě, jsou to stále ti samí lidé, kteří již několikáté volební období plundrují obecní rozpočet.Chyba není v nich, jim to přijde normální, chyba je ve voličích Prahy 3, že jim odevzdali svůj hlas. To, zda-li se na Prahu 3 přistěhovali nebo zde již dlouho žijí, nehraje vůbec žádnou roli.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: privatizace a najmy

24.3.2009 08:07 vložil Pedro

..nerekl bych, ze chyba neni v predstavitelich radnice - pokud se nekdo chova kriminalne, je to neomluvitelne. Problem volicu je tento: valna cast obyvatel Prahy 3 ma prospech z toho, ze je ODS na radnici, nebo jim dava hlasy stabilne, jakozto pravicove strane. dalsi cast volicu do toho vubec nevidi, protoze bud nema zadne vzdelani a nebo se o to proste vubec nezajima. Pradoxne se toto tyka i lidi, kteri by jinak mohli mi treba narok na privatizaci bytu na Praze 3. Pak jsou tu duchodci a cikani, kteri jsou samozrejme standardne pro CSSD a komunisty... Je treba jeste pripomenout, ze ODS se na radnici paktuje s CSSD (Nigrin, Kucian a dalsi), cili ted mi reknete, jak z teto situace ven????


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: privatizace a najmy

24.3.2009 11:11 vložil Čenda

asi musí být ještě hůře, aby se lidé probrali a začali se trochu zajímat...není to nijak růžová perspektiva, jelikož je málo pravděpodobná...To, že se představitelé radnice chovají kriminálně, na tom se tady asi shodneme všichni. Ale oni to však vidí jinak. Proto, jak jsem výše naznačil, je problém především ve voličích. ODS nebo ČSSD, je to jedna parta, kluci, co spolu mluví...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: privatizace a najmy

25.3.2009 22:58 vložil Karel

Shodneme se asi vsichni, ze politika je svinstvo, kde ruka ruku myje. A cim mensi rybnicek, tim vetsi bahno. Ale co s tim ? Velke strany - ods a soc.dem - maji sve stabilni zazemi, ksc je kapitola sama pro sebe, ti uz by davmo meli byt v propadlisti dejin a stydet se za tech 40 let, co nam tu vladli. Ostatni lame strany jsou roztristene, protoze kazdy chce to sve korytko a nikdo neni schopen nejak zaujmout vetsi cast volicu. A nakonec jsou tu zeleni .. strana jako takova by asi byla schopna zaujmout svym nekonformnim stylem prace, byla by schopne prinest nova temata, novy styl .. ale to by ve svem cele nesmela mit "vudce" typu Matěje Stropnického, který jediné co dokáže, je křičet a kopat okolo sebe. Trosku pripomina male decko, kteremu berou hracky (anebo vliv ve strane - podobne se chova pani Kuchtova, poslanec Tlusty a nakonec i samotny prezident).

Takze styl prace je udelat veliky humbuk, postrasit lidi, kteri pomalu nevi, ktera bije a vytriskat na tom politicky kapital. Paroubek by mohl zavidet :-)

Obavam se, ze ze soucasne politicke reprezentace nejde zvolit dobre reseni. Jde volit asi mezi spatnou, nebo jeste horsi variantou :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama