Diskuse

FOTO: Pani starostka slavnostně otevírá zóny placeného stání

Vložit nový příspěvek

Re: Proc to neslo udelat jinak

25.2.2008 15:49 vložil SantaLuck

S tebou souhlasím úplně. Je tohle postavené úplně na hlavu! Co má dělat človek, který chodí od rána do večera do práce a pak cestou domů potřebuje třeba navštívit např. svojí nemocnou matku, babičku apod? Já bych ty hodiny také úplně přehodnotil. Ono je pěkné parkování od 6.00 - 8.00 hod bez omezení, ale kdy v tuto domu třeba otevírají lékárny? Já si přece nebudu kvůli parkování přeorganizovávat svůj život!!! Takový bordel v tomto státě nepamatuji.
------------------
Teď by mě zajímala věc, jak by řešili strážníci to, že auto zde stát bude a za oknem bude trojúhelník a nápis "porucha". Vždyť se také může za jízdy s vozidlem něco stát - špatně bude ukazovat palivoměr a dojde benzín anebo závada na motoru.... bez milosti by toto vozidlo zcela jistě k jejich spokojenosti odtáhli!!!
Pokud zde zastavím, že budu muset opravdu odběhnout domů, kdo je nemocný anebo se stal nějaký úraz a pustím výstražné blikačky, tak jsem zvědav, jak se pánové z Magistrátu poperou s výkladem "krajní nouze" dle tr. zákona, pokud mi vozidlo v tuto dobu, kdy je parkování omezeno - odtáhnou! Může se také stát, že řidič bude mít akutní střevní potíže a bude si muset opravdu někam odskočit...
-------------------
Tento systém se ještě musí vypilovat ke spokojenosti všem!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Proc to neslo udelat jinak

2.3.2008 03:38 vložil Simon

Abyste si kvůli parkování přeorganizoval život, na tom nic divného nevidím. Já to tak dělám už léta, protože to bývalo pohodlnější, než se pak naivně snažit zaparkovat na Vinohradech v dobu, kdy je tam plno.

Že Vám chcípne auto zrovna v zóně placeného stání je dost nepravděpodobné. A i kdyby, tak to buď to nějak ukecáte, nebo Vás holt odtáhnou. Jednoho člověka za pět let to nezabije. Například na dálnici Vás také nenechají stát měsíc, i kdybyste měl měsíc střevní potíže.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama