Diskuse

FOTO: Pani starostka slavnostně otevírá zóny placeného stání

Vložit nový příspěvek

Jak si můžu zajít na Žižkově na oběd ...

25.2.2008 13:10 vložil Martin

Dobrý den, narazil jsem na závažný problém, při takto vytvořeném systému si nemohu zajet s kolegou ani na oběd. Prostě bych musel jet 2 zastávky tramvají do restaurace. Nehovoře o tom, když potřebuji něco nakoupit a nákup odvést. Systém je naprosto diskriminující pro ty, kteří nemají v dané lokalitě trvalé bydliště, ale každý den se v dané lokalitě pohybují nebo pracují. Je to voličský protekcionismus a fakt nevím, co mám dělat.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Jak si můžu zajít na Žižkově na oběd ...

25.2.2008 13:22 vložil Jiří Flögel

Mám to úplně stejně... nemůžu objet menší obchody, fit-centra a kina bez vlastních parkovišť! Je mi z vás slabo od žaludku:((


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Jak si můžu zajít na Žižkově na oběd ...

25.2.2008 20:02 vložil Jirka

Doporucuji vzit to do fitka behem, nebo alespon sviznym krokem... usetrite za benzin, nebudete mit problem s parkovanim a jeste budete mit za sebou uvodni rozcvicku.
Pravidla ZPS mi lezou krkem a povazuji je za totalni paskvil. Vnimam opravnene namitky remeslniku, najemniku, kteri zde nemaji trvale bydliste, tech kteri zde bydli a pritom vyuzivaji zapujcena auta a vubec vsech, kteri jsou systemem nepravem postizeni, ale psat, ze nemuzete zajit na obed, neb byste musel jet 2 zastavky tramvaji... to mi prijde skoro usmevne.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Jak si můžu zajít na Žižkově na oběd ...

25.2.2008 21:10 vložil Michal

Naprostý souhlas.
Jestliže nová pravidla, třebaže vůči "občanům druhé kategorie (promiňte)" nedotažená, uleví mnohdy zbytečnému přemisťování osobních vozidel o pár set metrů, pak budiž ZPS aspoň za tototo pochváleny. A jestliže po několika týdnech provozu ZPS získám dojem, že mi při večerních procházkách nebudou vadit auta, zaparkovaná zcela bezohledně na přechodech pro chodce či na rozích, někdy i na chodnících, pak získám dojem, že tento krok má svá plus. Nikterak však neobhajuji vlastní realizaci této akce a příslušné finanční toky.
Skutečně si ale myslím, že značná část Prahy 3 je docela dobře dostupná MHD a že ten, kdo nevozí materiál, ale pouze sebe, svůj mobil či notebook může sem dojíždět veřejnou dopravou.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Jak si můžu zajít na Žižkově na oběd ...

11.3.2008 18:07 vložil Bubik

Michale, na Praze 2 3 nebo 7 večer parkovali rezidenti. Normální lidi už byli z práce doma. A ti, co měli cizí SPZ, ti se teď přihlásí k trvalému bydlišti a budou tam parkovat dál. Jen to zatím nestihli.......

Ale zato u Vás nikdo z "cizích" neutratí ani korunu. Doufejte, že to ty kšefty přežijí.....


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Jak si můžu zajít na Žižkově na oběd ...

2.3.2008 03:41 vložil Simon

A to že byste musel jet 2 zastávky tramvají, to je nějaký problém? Vy trpíte tramvajofóbií, nebo jsou pro Vás schody do tramvaje moc příkré, jste vozíčkář...kde je ten problém?

A to vůbec nemluvím o tom, že dvě zastávky tramvají ujdete rychlou chůzí za méně než deset minut -- alespoň by Vám před tím jídlem vytrávilo.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama